Посібник складається з правильних рішень до письмових прийомів по додаванню, віднімання, множення і ділення. Кожен розділ завершується додатковими завданнями для перевірки і закріплення матеріалу. В кінці зошита школяр зможе знайти перекладені одиниці довжини і вирішену математичну головоломку.
Математика | переглядів: 17 | | Коментарі (0)

Герой давньогрецького міфу - це Прометей. Багато митців зверталися до образу Прометея , цей герой є символом нескореності, героїзму.
Шкільні твори | переглядів: 12 | | Коментарі (0)

Кохання одне із чудес світу. Чи потрібне людині кохання? Авжеш. Кожна людина хоче прожити життя і бути коханою, це почуття хоче відчути кожен. На мою думку кохання - це стан душі людини. примусити людину кохати ніхто не може. Не варто говорити, що любов і кохання поняття одинакові. Це абсолютно різні речі. Любити можна батьківщину, батьків, брата, сестру... А кохати можна лише одну людину це свою дружину або чоловіка. Якщо ти кохаєш людину, ти повинен бути вірним цій людині. Кохання - це щастя та радість.
Шкільні твори | переглядів: 9 | | Коментарі (0)

Відмінною рисою поданого посібника є те, що автор зібрав максимально велику кількість прикладів, вирішених завдань і навіть теорії з даного курсу. Видання 2019 року представляє собою допоміжний довідник. Відповіді до підручника з математики 2 клас Листопад 2019 року орієнтований на учнів з різним рівнем розуміння.
Математика | переглядів: 21 | | Коментарі (0)


Переступаючи поріг середньої школи, учні переходять на новий рівень навчання. Якщо в молодших класах більшості хлопців предмети давалися легко, до того ж вчителя намагалися не завантажувати дітей, то з 5 класу програма стає дуже насиченою, збільшується кількість предметів, а вимоги до учнів стають більш суворі. Все це вимагає набагато більшого часу на виконання домашніх завдань. Наш сайт покликаний допомогти учням середньої і старшої школи, а також їх батькам, пропонуючи переглянути ГДЗ безкоштовно.

Ці посібники дозволяють учням з 5 по 11 клас перевіряти власні знання і порівнювати отримані відповіді. У нас представлені домашні завдання онлайн як додатки до підручників по всіх основних предметів з рішенням вправ. Використання даних посібників дуже допоможе як дітям, які, звіряючись з розв'язнику, зможуть переконатися в правильному виконанні вправ, так і їх батькам, які зможуть легко і швидко перевірити завдання, не згадуючи ази шкільної програми. Найприємніше, що у Вас є чудова можливість готові домашні завдання безкоштовно онлайн.

Також на цьому сайті зібрані навчальні готові презентації PowerPoint та матеріали для фахівців різних професій, де бувають публічні виступи з використанням слайдів презентацій.
Microsoft PowerPoint є ключовим інструментом у багатьох областях діяльності людини. Слайди готують школярі і студенти, вчителі і викладачі. Шкільні презентації - це інструмент супроводу доповідей учнів, слайди вчителів використовуються для розкриття нової теми, для ілюстрації подій, явищ. У вищих навчальних закладах доповідь з використанням PowerPoint є інструментом супроводу лекції викладача. Не обходиться в ВУЗі жодна конференція без доповідей в супроводі слайдів. Ну і звичайно бізнес сьогодні немислимий без презентаційного супроводу: графіки, схеми, діаграми, як правило, демонструються з використанням презентацій, виконаних в програмі Microsoft PowerPoint.