Головна » Файли


Практично всі небесні тіла, видимі на небосхилі в нічний час, складають єдину систему, звану галактикою. Характерна деталь цієї картини - Чумацький Шлях, що нагадує білу дорогу прямо в небі. Безліч елементів цієї неосяжної структури вивчалися ще в давнину за допомогою найпростіших телескопів, а зараз досліджуються до дрібниць. За матеріалами цієї слайдової презентації з їх особливостями зможуть познайомитися школярі - учні старших класів.
Презентації | переглядів: 217 | | Коментарі (0)

Вченими встановлено, що багато рослин і навіть тварини здатні очищати повітря від шкідливих мікроорганізмів. Поруч з кущем мирта зникають різні мікроби, таким же властивістю володіють герань і алое, а мідії можуть очищати морську воду. Тобто якщо в приміщенні є кімнатні рослини, то ризик інфекцій для присутніх людей істотно знижується.
Презентації | переглядів: 213 | | Коментарі (0)

Хвойні рослини - одні з найдавніших на землі. Навіть зараз вони займають близько 90% площі такої величезної країни, як Росія. Зараз існує величезна різноманітність їх видів, що розрізняються розмірами, будовою частин, особливостями життєдіяльності. Дана слайдова презентація покликана розповісти про ці особливості школярам - надати наочні матеріали для вивчення подібностей і відмінностей різних хвойних рослин.
Презентації | переглядів: 161 | | Коментарі (0)

Вашій увазі повний аналіз вірша Заповіт, тобто художні засоби, головна думка, тема, а також жанр та інше.
Різне | переглядів: 133 | | Коментарі (0)

1-4 5-8 9-12 13-16 ... 2329-2332 2333-2335
GDZWKA.COM - портал для сучасних школярів і їх батьків, сайт, для тих, кому не байдужа навчання і навчальний процес, а також для тих, хто намагається отримати максимально хорошу оцінку на кожному уроці на заняттях в школі. Вже зараз ми намагаємося зібрати на сайті всі доступні готові домашні завдання, які існують на сьогоднішній день і викласти їх у вільний доступ. Наша концепція освітнього сайту буде також розширюватися. Крім збірників з відповідями до підручників і робочим зошитів, ми створюємо базу творів, біографії відомих особистостей, а також багато інших корисних для навчання і освіти розділів.
Збірники з готовими домашніми завданнями актуальні сьогодні як ніколи. Потрібні вони не тільки через нечесних школярів, які елементарно списують всі рішення, а й завдяки інтересу батьків і вчителів до рішень, для швидкої перевірки домашніх робіт сучасних школярів.
Сервіс gdzwka.com знадобиться Вам для перевірки домашніх робіт, швидкої самопідготовки, а також у багатьох інших випадках, коли потрібно той чи інший корисний інструмент, присутній на сайті.

Презентація - це сучасний спосіб представлення інформації про що-небудь в зручній і зрозумілій формі. C використанням тексту і наочних матеріалів - зображень, графіків, відео. Можливо також звуковий супровід. Готові презентації PowerPoint можуть поєднувати всі ці варіанти представлення інформації, або використовувати тільки деякі з них.

Презентація Microsoft PowerPoint є ключовим інструментом у багатьох областях діяльності людини. Слайди презентацій готують школярі і студенти, вчителі і викладачі. Шкільні презентації - це інструмент супроводу доповідей учнів, слайди вчителів використовуються для розкриття нової теми, для ілюстрації подій, явищ. У вищих навчальних закладах презентації PowerPoint є інструментом супроводу лекції викладача. Не обходиться в ВУЗі жодна конференція без доповідей в супроводі слайдів. Ну і звичайно бізнес сьогодні немислимий без презентаційного супроводу: графіки, схеми, діаграми, як правило, демонструються з використанням презентацій, виконаних в програмі Microsoft PowerPoint.