Головна » Файли


У сім'ї Якима, Василько був старший. Настав час Святої вечері і Василько побачив, що його батько сидить на підлозі, схиливши голову. Але він знав причину - батько захворів, а мамі потрібно було викупити у шевця чоботи. Але сталось так, що якомусь чоловікові сподобалась ялинка, вона росла у подвір'ї Якимів. І ось цей чоловік хотів купити цю ялинку для панських дітей. Василько почувши це, чуть не заплакав, адже ця ялинка була для нього втіхою і радістю. Але у батька не було виходу, адже він захворів, а сім'я бідувала...
Шкільні твори | переглядів: 14 | | Коментарі (0)

Колись, коли вчитель ніжно запитав у Миколи, вивчив він уроки, на очі хлопчика навернулися сльози. Він повідав вчителю про бідування дома. Так як в його родині було ще чотири дитини, які також недоїдали. А тут ще й чобітки в Миколи порвалися. Дізнавшись батько,  в розпачі побив його халявами по обличчю через такого, власне що придбати нові він був не в змозі. Ще докоряв Колі школою, обзивав старцюгою і не дозволяв навчатися. Мама на то тільки гірко ридала і звинувачувала батька в нещадності...
Шкільні твори | переглядів: 12 | | Коментарі (0)

Барвистий дидактичний матеріал включає в себе визначення харчових отруєнь та їх класифікацію, список потенційно небезпечних продуктів і причин появи в них хвороботворних мікробів, ознаки отруєння і заходи надання допомоги. Також в презентації розповідається про те, що таке ботулізм і кишкові інфекції.
Презентації | переглядів: 10 | | Коментарі (0)

Мультимедійний матеріал з біології містить детальну інформацію про те, що таке еритроцити, лейкоцити і тромбоцити, які їхні функції, тривалість життя, склад і зміст в організмі. Також в презентації наведені цікаві факти про клітинах крові і історії їх відкриття.
Презентації | переглядів: 14 | | Коментарі (0)

1-4 5-8 9-12 13-16 17-20 ... 2301-2304 2305-2308
GDZWKA.COM - портал для сучасних школярів і їх батьків, сайт, для тих, кому не байдужа навчання і навчальний процес, а також для тих, хто намагається отримати максимально хорошу оцінку на кожному уроці на заняттях в школі. Вже зараз ми намагаємося зібрати на сайті всі доступні готові домашні завдання, які існують на сьогоднішній день і викласти їх у вільний доступ. Наша концепція освітнього сайту буде також розширюватися. Крім збірників з відповідями до підручників і робочим зошитів, ми створюємо базу творів, біографії відомих особистостей, а також багато інших корисних для навчання і освіти розділів.
Збірники з готовими домашніми завданнями актуальні сьогодні як ніколи. Потрібні вони не тільки через нечесних школярів, які елементарно списують всі рішення, а й завдяки інтересу батьків і вчителів до рішень, для швидкої перевірки домашніх робіт сучасних школярів.
Сервіс gdzwka.com знадобиться Вам для перевірки домашніх робіт, швидкої самопідготовки, а також у багатьох інших випадках, коли потрібно той чи інший корисний інструмент, присутній на сайті.

Презентація - це сучасний спосіб представлення інформації про що-небудь в зручній і зрозумілій формі. C використанням тексту і наочних матеріалів - зображень, графіків, відео. Можливо також звуковий супровід. Готові презентації PowerPoint можуть поєднувати всі ці варіанти представлення інформації, або використовувати тільки деякі з них.

Презентація Microsoft PowerPoint є ключовим інструментом у багатьох областях діяльності людини. Слайди презентацій готують школярі і студенти, вчителі і викладачі. Шкільні презентації - це інструмент супроводу доповідей учнів, слайди вчителів використовуються для розкриття нової теми, для ілюстрації подій, явищ. У вищих навчальних закладах презентації PowerPoint є інструментом супроводу лекції викладача. Не обходиться в ВУЗі жодна конференція без доповідей в супроводі слайдів. Ну і звичайно бізнес сьогодні немислимий без презентаційного супроводу: графіки, схеми, діаграми, як правило, демонструються з використанням презентацій, виконаних в програмі Microsoft PowerPoint.