У презентації розповідається про вічне протистояння добра і зла в оповіданні "Лось" Євгена Гуцало, презентація для проведення цікавого уроку української літератури.
Презентації | переглядів: 11 | | Коментарі (0)

Коли було заборонене українське слово, він продовжував писати рідною мовою та знаходив шлях до читача, у презентації йде мова про його творчий шлях.
Презентації | переглядів: 10 | | Коментарі (0)

Ось і прийшла в моє село золота осінь. Сонце почало частіше ховатись за хмари. Погода стає мінливою, трава жовтіє, а скоро взагалі почорніє. У моєму селі господарі вже почали збирати перший урожай. А птахів щебету веселого вже не чути, лише у школах лунає гомін школярів. Зранку та ввечері холодно, лише в день виглядає сонечко, яке нагадує літо.
Шкільні твори | переглядів: 16 | | Коментарі (0)

Людина йде по житті зі своєю метою, має свою ціль, якої намагається досягнути, незважаючи ні на що. В когось вона пов’язана із самореалізацією, хтось найбільшим обов’язком вважає забезпечення комфортного життя своїм рідним і близьким, а хтось мислить глобальніше.

 
Шкільні твори | переглядів: 11 | | Коментарі (0)


Переступаючи поріг середньої школи, учні переходять на новий рівень навчання. Якщо в молодших класах більшості хлопців предмети давалися легко, до того ж вчителя намагалися не завантажувати дітей, то з 5 класу програма стає дуже насиченою, збільшується кількість предметів, а вимоги до учнів стають більш суворі. Все це вимагає набагато більшого часу на виконання домашніх завдань. Наш сайт покликаний допомогти учням середньої і старшої школи, а також їх батькам, пропонуючи переглянути ГДЗ безкоштовно.

Ці посібники дозволяють учням з 5 по 11 клас перевіряти власні знання і порівнювати отримані відповіді. У нас представлені домашні завдання онлайн як додатки до підручників по всіх основних предметів з рішенням вправ. Використання даних посібників дуже допоможе як дітям, які, звіряючись з розв'язнику, зможуть переконатися в правильному виконанні вправ, так і їх батькам, які зможуть легко і швидко перевірити завдання, не згадуючи ази шкільної програми. Найприємніше, що у Вас є чудова можливість готові домашні завдання безкоштовно онлайн.

Також на цьому сайті зібрані навчальні готові презентації PowerPoint та матеріали для фахівців різних професій, де бувають публічні виступи з використанням слайдів презентацій.
Microsoft PowerPoint є ключовим інструментом у багатьох областях діяльності людини. Слайди готують школярі і студенти, вчителі і викладачі. Шкільні презентації - це інструмент супроводу доповідей учнів, слайди вчителів використовуються для розкриття нової теми, для ілюстрації подій, явищ. У вищих навчальних закладах доповідь з використанням PowerPoint є інструментом супроводу лекції викладача. Не обходиться в ВУЗі жодна конференція без доповідей в супроводі слайдів. Ну і звичайно бізнес сьогодні немислимий без презентаційного супроводу: графіки, схеми, діаграми, як правило, демонструються з використанням презентацій, виконаних в програмі Microsoft PowerPoint.