Даний посібник ГДЗ 2019 року з англійської мови 11 клас Карпюк, в нього було включено нові відповіді до завдань, які раніше вважали зайвими, або незначними. Також редакторами була проведена корекція деяких перекладів. Присутній перелік неправильних дієслів в трьох формах. Школяр зможе швидко і якісно зробити домашнє завдання, користуючись лише підказками з посібника.
Англійська мова | переглядів: 462 | | Коментарі (2)

Часто ми чуємо від дорослих, що потрібно творити добро. Але багато хто розчарувався в необхідності творити добро. ЧИ потрібно творити добро? Звісно ж потрібно, в першу чергу ви творите його для себе, вам ж буде приємно коли ви допоможете людині, а вона вам в свою чергу скаже елементарне "дякую".
Шкільні твори | переглядів: 399 | | Коментарі (0)

Учні 11 класів напередодні початку навчального року повинні мати при собі накопичений багаж знань зі шкільного курсу. Однак не всім вона дається легко, і навіть на даному етапі значний відсоток учнів стикається з певними труднощами у вивченні предмета. Посібник зможе допомогти підліткам у підготовці до підсумкових державних іспитів, так як саме в останні два роки навчання в школі проходить інтенсивне повторення і закріплення матеріалу з усіх дисциплін, у тому числі і по геометрії.
Геометрія | переглядів: 354 | | Коментарі (0)

У 11 класі алгебра стає одним з основних предметів. Навантаження збільшується, оскільки матеріалу стає все більше. Даний посібник містить декілька розділів, особливу увагу в яких приділено похідною і тригонометричним функціям. Учень може спростити процес виконання домашньої роботи, користуючись ГДЗ.
Математика | переглядів: 296 | | Коментарі (0)


Готові домашні роботи для кожного школяра

Сучасний розвиток освіти призвів до значного ускладнення шкільних програм і серйозних загальноосвітніх змін. Інформаційне навантаження на учня стає дедалі більше, і в поточних реаліях, щоб освоїти весь необхідний матеріал, школяреві доводиться проводити в школі по 8 годин, по суті, повний робочий день, не враховуючи часу, що витрачається на виконання домашніх завдань. Звичайно, таке навантаження призводить до стомлюваності, зниження ефективності і втрати бажання вчитися чомусь новому. Ми постараємося допомогти Вам впоратися з постійно зростаючим обсягом інформації і навчитися логічно мислити і аналізувати; підвищити успішність вашої дитини допоможуть ГДЗ - готові домашні завдання.

Портфель буде легше, адже скачати підручники безкоштовно набагато зручніше

Навчання неможливо уявити без літератури, що грає роль відданого помічника. На превеликий жаль, книги важать чимало, тому брати кожну з них дітворі не по силам. Але існує прекрасна альтернатива великоваговим друкованим виданням, що обтяжують власною вагою. Шкільні підручники ви можете знайти у нас на сайті.

Шкільні твори для учнів на всі випадки життя

Твори в школі доводилося писати всім і багато хто знає, що найскладніше в цьому це вибрати тему. Вибір теми це відповідальне питання, який в міру диктує успіх вашої роботи. Буває так, що всі пишуть твір на ту ж саму тему, яку називає як правило, викладач. Але виходить так, що твір на вільну тему, і цю тему потрібно придумати самостійно. А ось це біда! Складно вибрати тему, багато ідей в голові або й зовсім не однієї, але в підсумку доводиться визначитися і робити це оперативно. Не варто витрачати багато часу на вибір теми, так як тоді у вас зовсім не залишиться часу на те, щоб писати сам твір.

Готові презентації на будь-яку тему

Також на цьому сайті зібрані навчальні готові презентації PowerPoint та матеріали для фахівців різних професій, де бувають публічні виступи з використанням слайдів презентацій. Microsoft PowerPoint є ключовим інструментом у багатьох областях діяльності людини. Слайди готують школярі і студенти, вчителі і викладачі. Шкільні презентації - це інструмент супроводу доповідей учнів, слайди вчителів використовуються для розкриття нової теми, для ілюстрації подій, явищ. У вищих навчальних закладах доповідь з використанням PowerPoint є інструментом супроводу лекції викладача. Не обходиться в ВУЗі жодна конференція без доповідей в супроводі слайдів. Ну і звичайно бізнес сьогодні немислимий без презентаційного супроводу: графіки, схеми, діаграми, як правило, демонструються з використанням презентацій, виконаних в програмі Microsoft PowerPoint.