Головна » Файли


Презентація на тему "Технологія виробництва борошна"- цікава і дуже насичена інформацією, яка розповість вам про історію розвитку виробництва борошна, тип зерна та його значення, а також вихід і сорти борошна, зберігання борошна та багато іншого.
Презентації | переглядів: 125 | | Коментарі (0)

Презентація на тему "Докія Гуменна", розповість про життя і звісно ж творчий шлях письменниці. На 20-ти слайдах описано дуже багато цікавих фактів про цю письменницю.
Презентації | переглядів: 106 | | Коментарі (0)

Вашій увазі відповіді до контрольної роботи з біології по темі "Рослини" 6 клас, дуже важливе те що цю контрольну розв'язував учень, тому майте це на увазі, розв'язані 1 і 2 варіант по цій темі. Також варто зауважити, що кожен вчитель дає різні контрольні, тому читайте питання і дивіться варіанти відповідей - будьте уважні, тобто не факт що ваш вчитель дасть вам іменно ці завдання.
Різне | переглядів: 134 | | Коментарі (0)

Повний аналіз вірша "Дівчинка і море" Анатолія Качана, художні засоби, рифма, головна думка, тема і т.д.
Шкільні твори | переглядів: 116 | | Коментарі (0)

1-4 5-8 9-12 13-16 17-20 ... 2329-2332 2333-2335
GDZWKA.COM - портал для сучасних школярів і їх батьків, сайт, для тих, кому не байдужа навчання і навчальний процес, а також для тих, хто намагається отримати максимально хорошу оцінку на кожному уроці на заняттях в школі. Вже зараз ми намагаємося зібрати на сайті всі доступні готові домашні завдання, які існують на сьогоднішній день і викласти їх у вільний доступ. Наша концепція освітнього сайту буде також розширюватися. Крім збірників з відповідями до підручників і робочим зошитів, ми створюємо базу творів, біографії відомих особистостей, а також багато інших корисних для навчання і освіти розділів.
Збірники з готовими домашніми завданнями актуальні сьогодні як ніколи. Потрібні вони не тільки через нечесних школярів, які елементарно списують всі рішення, а й завдяки інтересу батьків і вчителів до рішень, для швидкої перевірки домашніх робіт сучасних школярів.
Сервіс gdzwka.com знадобиться Вам для перевірки домашніх робіт, швидкої самопідготовки, а також у багатьох інших випадках, коли потрібно той чи інший корисний інструмент, присутній на сайті.

Презентація - це сучасний спосіб представлення інформації про що-небудь в зручній і зрозумілій формі. C використанням тексту і наочних матеріалів - зображень, графіків, відео. Можливо також звуковий супровід. Готові презентації PowerPoint можуть поєднувати всі ці варіанти представлення інформації, або використовувати тільки деякі з них.

Презентація Microsoft PowerPoint є ключовим інструментом у багатьох областях діяльності людини. Слайди презентацій готують школярі і студенти, вчителі і викладачі. Шкільні презентації - це інструмент супроводу доповідей учнів, слайди вчителів використовуються для розкриття нової теми, для ілюстрації подій, явищ. У вищих навчальних закладах презентації PowerPoint є інструментом супроводу лекції викладача. Не обходиться в ВУЗі жодна конференція без доповідей в супроводі слайдів. Ну і звичайно бізнес сьогодні немислимий без презентаційного супроводу: графіки, схеми, діаграми, як правило, демонструються з використанням презентацій, виконаних в програмі Microsoft PowerPoint.