Головна » Файли


Мультимедійний проект включає в себе детальну інформацію про різні методи вивчення шлунка, місцезнаходження цього органу в організмі, його внутрішньому і зовнішньому будові і механізм роботи. Текст презентації проілюстровано плакатами і наочною анімацією перетравлення хліба, фруктового соку і сала.
Презентації | переглядів: 8 | | Коментарі (0)

З яскравою презентації глядачі дізнаються, що таке стрес, які його фізіологічні, соціальні і психологічні симптоми, види та способи визначення, а також методи боротьби зі станом нервової напруги допомогою води, музики, фізичної діяльності, сну і т.д.
Презентації | переглядів: 8 | | Коментарі (0)

Презентація "Табличний процесор EXCEL" описує основні методи роботи з табличним процесором. Учні або студенти дізнаються про те, коли з'явилися перші програми для створення таблиць, яке їх визначення та призначення, який комплекс завдань охоплюють табличні процесори.
Презентації | переглядів: 23 | | Коментарі (0)

Презентація створена викладачем інформатики в допомогу колегам на уроці під час вивчення алгоритмів. Автор презентації розповідає аудиторії про виникнення терміну «алгоритм», і що це слово означає. Матеріал призначений для наочності викладу інформації викладачем на уроці, але його також можуть використовувати учні на домашньому комп'ютері для самостійного вивчення даної теми.
Презентації | переглядів: 23 | | Коментарі (0)

1-4 5-8 9-12 13-16 17-20 21-24 ... 2301-2304 2305-2308
GDZWKA.COM - портал для сучасних школярів і їх батьків, сайт, для тих, кому не байдужа навчання і навчальний процес, а також для тих, хто намагається отримати максимально хорошу оцінку на кожному уроці на заняттях в школі. Вже зараз ми намагаємося зібрати на сайті всі доступні готові домашні завдання, які існують на сьогоднішній день і викласти їх у вільний доступ. Наша концепція освітнього сайту буде також розширюватися. Крім збірників з відповідями до підручників і робочим зошитів, ми створюємо базу творів, біографії відомих особистостей, а також багато інших корисних для навчання і освіти розділів.
Збірники з готовими домашніми завданнями актуальні сьогодні як ніколи. Потрібні вони не тільки через нечесних школярів, які елементарно списують всі рішення, а й завдяки інтересу батьків і вчителів до рішень, для швидкої перевірки домашніх робіт сучасних школярів.
Сервіс gdzwka.com знадобиться Вам для перевірки домашніх робіт, швидкої самопідготовки, а також у багатьох інших випадках, коли потрібно той чи інший корисний інструмент, присутній на сайті.

Презентація - це сучасний спосіб представлення інформації про що-небудь в зручній і зрозумілій формі. C використанням тексту і наочних матеріалів - зображень, графіків, відео. Можливо також звуковий супровід. Готові презентації PowerPoint можуть поєднувати всі ці варіанти представлення інформації, або використовувати тільки деякі з них.

Презентація Microsoft PowerPoint є ключовим інструментом у багатьох областях діяльності людини. Слайди презентацій готують школярі і студенти, вчителі і викладачі. Шкільні презентації - це інструмент супроводу доповідей учнів, слайди вчителів використовуються для розкриття нової теми, для ілюстрації подій, явищ. У вищих навчальних закладах презентації PowerPoint є інструментом супроводу лекції викладача. Не обходиться в ВУЗі жодна конференція без доповідей в супроводі слайдів. Ну і звичайно бізнес сьогодні немислимий без презентаційного супроводу: графіки, схеми, діаграми, як правило, демонструються з використанням презентацій, виконаних в програмі Microsoft PowerPoint.