Головна » Файли


Презентація присвячена розповіді про вид спорту. Розробка буде корисна для перегляду з метою розширення власного кругозору, доповнення знань про спорт. Перегляд у школі можуть організувати вчителя фізкультури, педагоги додаткової освіти, а також класні керівники. Знайомство з даною роботою допоможе у формуванні уявлення про видах плавання, спортивних змаганнях на воді. Особливу увагу в презентації приділено розповіді про відомих спортсменів Росії, які займаються водними видами спорту. Наповнення розділів виховує національну гордість, повагу до досягнень спортсменів, стимулює до активного способу життя, до занять фізкультурою.
Презентації | переглядів: 1303 | | Коментарі (0)

Презентація звісно ж призначена для розширення уявлення учнів початкової школи про вітрі і дощі. Використання даної розробки на уроці навколишнього світу буде сприяти розвитку у дітей уважності і спостережливості, а також допоможе у вихованні любові до природи. Також детальні інструкції по роботі з презентації будь-який вчитель зможе знайти в доданому текстовому документі.
Презентації | переглядів: 919 | | Коментарі (0)

Презентація містить матеріал з курсу географії. Мультимедійна розробка являє собою прекрасний навчальний ресурс до занять. Педагоги зможуть використовувати його в якості додаткової інформації по темі або в ролі основного демонстраційного матеріалу. Презентація може бути корисна педагогам додаткової освіти, перегляд розділів показу урізноманітнює заняття предметних гуртків. Школярам рекомендується вивчати зміст презентації будинку, використовуючи для цього власний комп'ютер. Наповнення слайдів допоможе в розширенні уявлення про країну, доповнить картину світу і стане стимулом для створення власних аналогічних презентацій.
Презентації | переглядів: 3024 | | Коментарі (0)

Дана презентація носить універсальний характер і може бути використана на будь-якому етапі навчання. Демонстрація слайдів зробить знайомство з новою темою більш цікавою, самостійний перегляд також дозволить учневі при необхідності повторити тему, закріпити вивчене в класі. Учні початкової школи можуть використовувати мультимедійну роботу з метою розширення власних уявлень про ліс
Презентації | переглядів: 524 | | Коментарі (0)

1-4 5-8 ... 1765-1768 1769-1772 1773-1776 1777-1780 1781-1784 ... 2353-2356 2357-2358
GDZWKA.COM - портал для сучасних школярів і їх батьків, сайт, для тих, кому не байдужа навчання і навчальний процес, а також для тих, хто намагається отримати максимально хорошу оцінку на кожному уроці на заняттях в школі. Вже зараз ми намагаємося зібрати на сайті всі доступні готові домашні завдання, які існують на сьогоднішній день і викласти їх у вільний доступ. Наша концепція освітнього сайту буде також розширюватися. Крім збірників з відповідями до підручників і робочим зошитів, ми створюємо базу творів, біографії відомих особистостей, а також багато інших корисних для навчання і освіти розділів.
Збірники з готовими домашніми завданнями актуальні сьогодні як ніколи. Потрібні вони не тільки через нечесних школярів, які елементарно списують всі рішення, а й завдяки інтересу батьків і вчителів до рішень, для швидкої перевірки домашніх робіт сучасних школярів.
Сервіс gdzwka.com знадобиться Вам для перевірки домашніх робіт, швидкої самопідготовки, а також у багатьох інших випадках, коли потрібно той чи інший корисний інструмент, присутній на сайті.

Презентація - це сучасний спосіб представлення інформації про що-небудь в зручній і зрозумілій формі. C використанням тексту і наочних матеріалів - зображень, графіків, відео. Можливо також звуковий супровід. Готові презентації PowerPoint можуть поєднувати всі ці варіанти представлення інформації, або використовувати тільки деякі з них.

Презентація Microsoft PowerPoint є ключовим інструментом у багатьох областях діяльності людини. Слайди презентацій готують школярі і студенти, вчителі і викладачі. Шкільні презентації - це інструмент супроводу доповідей учнів, слайди вчителів використовуються для розкриття нової теми, для ілюстрації подій, явищ. У вищих навчальних закладах презентації PowerPoint є інструментом супроводу лекції викладача. Не обходиться в ВУЗі жодна конференція без доповідей в супроводі слайдів. Ну і звичайно бізнес сьогодні немислимий без презентаційного супроводу: графіки, схеми, діаграми, як правило, демонструються з використанням презентацій, виконаних в програмі Microsoft PowerPoint.