Головна » Файли


Біологія складна але й цікава наука, адже у цій науці дуже багато складних визначень, скачати відповіді (розвязки) для 11-х класів з біології до ДПА-2014.
ДПА 2017 | переглядів: 3940 | | Коментарі (0)

Для школярів відповіді (розвязки) 1-20 варіанти з математики до ДПА-2014, математика це складни йпредмет  іне всім учням вдається вивчати дайний предмет просто.
ДПА 2017 | переглядів: 1332 | | Коментарі (0)

Після закінчення вісно ж 4 класу школярі пишуть підсумкову державну атестацію 4 клас з української мови, вашій увазі відповіді до цього збірника А. А. Черкасової та Н. В, Панової, ви зможете підготуватися самостійно і в цьому вам допоможе даний посібник.

Вашій увазі представляємо звісно ж вам дорогі відвідувачі відповіді за 4 клас ДПА, для учнів 4 класів це дуже важливо звісно ж, адже вчителі та батьки дізнаються рівень знань звісно ж своїх дітей з даного предмету, школярі вивчали предмет 4 роки і дальше переходять у старшу школу тобто у 5 клас.

1-4 5-8 ... 1765-1768 1769-1772 1773-1776 1777-1780 1781-1784 ... 2329-2332 2333-2335
GDZWKA.COM - портал для сучасних школярів і їх батьків, сайт, для тих, кому не байдужа навчання і навчальний процес, а також для тих, хто намагається отримати максимально хорошу оцінку на кожному уроці на заняттях в школі. Вже зараз ми намагаємося зібрати на сайті всі доступні готові домашні завдання, які існують на сьогоднішній день і викласти їх у вільний доступ. Наша концепція освітнього сайту буде також розширюватися. Крім збірників з відповідями до підручників і робочим зошитів, ми створюємо базу творів, біографії відомих особистостей, а також багато інших корисних для навчання і освіти розділів.
Збірники з готовими домашніми завданнями актуальні сьогодні як ніколи. Потрібні вони не тільки через нечесних школярів, які елементарно списують всі рішення, а й завдяки інтересу батьків і вчителів до рішень, для швидкої перевірки домашніх робіт сучасних школярів.
Сервіс gdzwka.com знадобиться Вам для перевірки домашніх робіт, швидкої самопідготовки, а також у багатьох інших випадках, коли потрібно той чи інший корисний інструмент, присутній на сайті.

Презентація - це сучасний спосіб представлення інформації про що-небудь в зручній і зрозумілій формі. C використанням тексту і наочних матеріалів - зображень, графіків, відео. Можливо також звуковий супровід. Готові презентації PowerPoint можуть поєднувати всі ці варіанти представлення інформації, або використовувати тільки деякі з них.

Презентація Microsoft PowerPoint є ключовим інструментом у багатьох областях діяльності людини. Слайди презентацій готують школярі і студенти, вчителі і викладачі. Шкільні презентації - це інструмент супроводу доповідей учнів, слайди вчителів використовуються для розкриття нової теми, для ілюстрації подій, явищ. У вищих навчальних закладах презентації PowerPoint є інструментом супроводу лекції викладача. Не обходиться в ВУЗі жодна конференція без доповідей в супроводі слайдів. Ну і звичайно бізнес сьогодні немислимий без презентаційного супроводу: графіки, схеми, діаграми, як правило, демонструються з використанням презентацій, виконаних в програмі Microsoft PowerPoint.