Головна » Файли


Презентація містить інформацію, яка викличе інтерес у будь-якого школяра . Демонстрація слайдів може використовуватися в якості додаткового ресурсу до уроків історії, фізики. Педагоги, які працюють з дітьми у предметних гуртках, також можуть демонструвати матеріал на своїх заняттях. Для розширення області знання, підвищення загального рівня освіченості будь-який учень може переглядати розділи показу на власному комп'ютері
Презентації | переглядів: 2536 | | Коментарі (0)

Презентація пропонує до використання матеріал для уроків мистецтва. Педагоги додаткової освіти зможуть демонструвати слайди на заняттях художніх гуртків. Будь-який глядач зможе розширити власне уявлення про сучасні напрямки в архітектурі. Розробка знайомить з іменами знаменитих архітекторів, розповідає про характерні риси функціоналізму.
Презентації | переглядів: 431 | | Коментарі (0)

Презентація є універсальним ресурсом, який може бути використаний на уроці і переглянутий учнем будинку. Наповнення розробки покликане сформувати у школярів уявлення про ступінь забруднення середовища . Перегляд всіх розділів показу спонукає до роздумів про діяльність людини, а також стимулює розвиток аналітичного мислення.
Презентації | переглядів: 1378 | | Коментарі (0)

Презентація покликана познайомити глядачів з популярним рослиною. Розробка буде корисна не тільки для самостійного вивчення, а й може бути використана на уроках навколишнього світу, природознавства, біології. Мультимедійна розробка формує повне уявлення про місця розповсюдження барбарису, його зовнішньому вигляді, використанні плодів рослини людиною. Організація слайдів сприяє розвитку пам'яті, образного мислення, вміння аналізувати.
Презентації | переглядів: 575 | | Коментарі (0)

1-4 5-8 ... 1769-1772 1773-1776 1777-1780 1781-1784 1785-1788 ... 2353-2356 2357-2358
GDZWKA.COM - портал для сучасних школярів і їх батьків, сайт, для тих, кому не байдужа навчання і навчальний процес, а також для тих, хто намагається отримати максимально хорошу оцінку на кожному уроці на заняттях в школі. Вже зараз ми намагаємося зібрати на сайті всі доступні готові домашні завдання, які існують на сьогоднішній день і викласти їх у вільний доступ. Наша концепція освітнього сайту буде також розширюватися. Крім збірників з відповідями до підручників і робочим зошитів, ми створюємо базу творів, біографії відомих особистостей, а також багато інших корисних для навчання і освіти розділів.
Збірники з готовими домашніми завданнями актуальні сьогодні як ніколи. Потрібні вони не тільки через нечесних школярів, які елементарно списують всі рішення, а й завдяки інтересу батьків і вчителів до рішень, для швидкої перевірки домашніх робіт сучасних школярів.
Сервіс gdzwka.com знадобиться Вам для перевірки домашніх робіт, швидкої самопідготовки, а також у багатьох інших випадках, коли потрібно той чи інший корисний інструмент, присутній на сайті.

Презентація - це сучасний спосіб представлення інформації про що-небудь в зручній і зрозумілій формі. C використанням тексту і наочних матеріалів - зображень, графіків, відео. Можливо також звуковий супровід. Готові презентації PowerPoint можуть поєднувати всі ці варіанти представлення інформації, або використовувати тільки деякі з них.

Презентація Microsoft PowerPoint є ключовим інструментом у багатьох областях діяльності людини. Слайди презентацій готують школярі і студенти, вчителі і викладачі. Шкільні презентації - це інструмент супроводу доповідей учнів, слайди вчителів використовуються для розкриття нової теми, для ілюстрації подій, явищ. У вищих навчальних закладах презентації PowerPoint є інструментом супроводу лекції викладача. Не обходиться в ВУЗі жодна конференція без доповідей в супроводі слайдів. Ну і звичайно бізнес сьогодні немислимий без презентаційного супроводу: графіки, схеми, діаграми, як правило, демонструються з використанням презентацій, виконаних в програмі Microsoft PowerPoint.