Головна » Файли


Презентація з Географії [ Природознавства ] на тему Рослинництво України [21 слайд] завантажити
це повністю готова хороша презентація УКРАЇНСЬКОЮ мовою.Тепер Ви легко можете отримати хорошу оцінку без затрат зайвих сил, та цілком безкоштовно!
Презентації | переглядів: 1129 | | Коментарі (0)

Презентація з Біології на тему: "Роль бактерій у природі та житті людини" 
це повністю готова хороша презентація УКРАЇНСЬКОЮ мовою.Тепер Ви легко можете отримати хорошу оцінку без затрат зайвих сил, та цілком безкоштовно!
Презентації | переглядів: 4233 | | Коментарі (0)

ГДЗ для 4 класу (школярів) Англійська мова, у цьому посібнику наведено звісно ж приклади вирішення завдань, це гдз допоможить вам звісно ж підготуватись до будь-якого уроку з такого предмету як Англійська мова, також у посібнику наведено детальні відповіді, а також вказіки  вирішення завдань звісно ж з англійської мови 4 клас.
Англійська мова | переглядів: 2218 | | Коментарі (0)

Онлайн Я і Україна відповіді до робочого зошита за 4 клас Н. В. Діптан звісно ж безкоштовно, у посібнику звісно ж наведені відповіді на логічні, а також творчі завдання що задані в книзі та звісно ж встановлено відповідність в потрібних тестах та заповнено пропущені поля.

1-4 5-8 ... 1769-1772 1773-1776 1777-1780 1781-1784 1785-1788 ... 2329-2332 2333-2335
GDZWKA.COM - портал для сучасних школярів і їх батьків, сайт, для тих, кому не байдужа навчання і навчальний процес, а також для тих, хто намагається отримати максимально хорошу оцінку на кожному уроці на заняттях в школі. Вже зараз ми намагаємося зібрати на сайті всі доступні готові домашні завдання, які існують на сьогоднішній день і викласти їх у вільний доступ. Наша концепція освітнього сайту буде також розширюватися. Крім збірників з відповідями до підручників і робочим зошитів, ми створюємо базу творів, біографії відомих особистостей, а також багато інших корисних для навчання і освіти розділів.
Збірники з готовими домашніми завданнями актуальні сьогодні як ніколи. Потрібні вони не тільки через нечесних школярів, які елементарно списують всі рішення, а й завдяки інтересу батьків і вчителів до рішень, для швидкої перевірки домашніх робіт сучасних школярів.
Сервіс gdzwka.com знадобиться Вам для перевірки домашніх робіт, швидкої самопідготовки, а також у багатьох інших випадках, коли потрібно той чи інший корисний інструмент, присутній на сайті.

Презентація - це сучасний спосіб представлення інформації про що-небудь в зручній і зрозумілій формі. C використанням тексту і наочних матеріалів - зображень, графіків, відео. Можливо також звуковий супровід. Готові презентації PowerPoint можуть поєднувати всі ці варіанти представлення інформації, або використовувати тільки деякі з них.

Презентація Microsoft PowerPoint є ключовим інструментом у багатьох областях діяльності людини. Слайди презентацій готують школярі і студенти, вчителі і викладачі. Шкільні презентації - це інструмент супроводу доповідей учнів, слайди вчителів використовуються для розкриття нової теми, для ілюстрації подій, явищ. У вищих навчальних закладах презентації PowerPoint є інструментом супроводу лекції викладача. Не обходиться в ВУЗі жодна конференція без доповідей в супроводі слайдів. Ну і звичайно бізнес сьогодні немислимий без презентаційного супроводу: графіки, схеми, діаграми, як правило, демонструються з використанням презентацій, виконаних в програмі Microsoft PowerPoint.