Головна » Файли


Презентація покликана познайомити глядачів з популярним рослиною. Розробка буде корисна не тільки для самостійного вивчення, а й може бути використана на уроках навколишнього світу, природознавства, біології. Мультимедійна розробка формує повне уявлення про місця розповсюдження барбарису, його зовнішньому вигляді, використанні плодів рослини людиною. Організація слайдів сприяє розвитку пам'яті, образного мислення, вміння аналізувати.
Презентації | переглядів: 584 | | Коментарі (0)

Презентація присвячена проблемі охорони навколишнього середовища. Даний мультимедійний ресурс може виступати в ролі додаткового матеріалу до уроків екології, суспільствознавства, географії. Розробка допоможе в організації тематичного класного години. Школярам рекомендується самостійний перегляд слайдів. Знайомство з наповненням розділів презентації допоможе усвідомити масштаб забруднення нашої планети. Організація слайдів спонукає до роздумів, стимулює розвиток уміння аналізувати і робити висновки.
Презентації | переглядів: 403 | | Коментарі (0)

Фізика це звісно ж складний предмет, адже багато учнів не розуміють даний предмет, тобто їм важко його його вивчати, скачати відповіді ДПА-2014 з фізики.
ДПА 2017 | переглядів: 1401 | | Коментарі (0)

Учні, можна навіть сказати майбутні абітурієнти в кінці 11 класу пишуть ДПА цим самим перевіряють власні зання та підготовку до ЗНО 2014, адже у подальшому вони будуть його здавати а за результатами подавати документи у виші, тобто ЗНО вирішує долю кожного абітурієнта, а ДПА допомагає перевірити свої зання.
ДПА 2017 | переглядів: 3022 | | Коментарі (0)

1-4 5-8 ... 1773-1776 1777-1780 1781-1784 1785-1788 1789-1792 ... 2353-2356 2357-2359
GDZWKA.COM - портал для сучасних школярів і їх батьків, сайт, для тих, кому не байдужа навчання і навчальний процес, а також для тих, хто намагається отримати максимально хорошу оцінку на кожному уроці на заняттях в школі. Вже зараз ми намагаємося зібрати на сайті всі доступні готові домашні завдання, які існують на сьогоднішній день і викласти їх у вільний доступ. Наша концепція освітнього сайту буде також розширюватися. Крім збірників з відповідями до підручників і робочим зошитів, ми створюємо базу творів, біографії відомих особистостей, а також багато інших корисних для навчання і освіти розділів.
Збірники з готовими домашніми завданнями актуальні сьогодні як ніколи. Потрібні вони не тільки через нечесних школярів, які елементарно списують всі рішення, а й завдяки інтересу батьків і вчителів до рішень, для швидкої перевірки домашніх робіт сучасних школярів.
Сервіс gdzwka.com знадобиться Вам для перевірки домашніх робіт, швидкої самопідготовки, а також у багатьох інших випадках, коли потрібно той чи інший корисний інструмент, присутній на сайті.

Презентація - це сучасний спосіб представлення інформації про що-небудь в зручній і зрозумілій формі. C використанням тексту і наочних матеріалів - зображень, графіків, відео. Можливо також звуковий супровід. Готові презентації PowerPoint можуть поєднувати всі ці варіанти представлення інформації, або використовувати тільки деякі з них.

Презентація Microsoft PowerPoint є ключовим інструментом у багатьох областях діяльності людини. Слайди презентацій готують школярі і студенти, вчителі і викладачі. Шкільні презентації - це інструмент супроводу доповідей учнів, слайди вчителів використовуються для розкриття нової теми, для ілюстрації подій, явищ. У вищих навчальних закладах презентації PowerPoint є інструментом супроводу лекції викладача. Не обходиться в ВУЗі жодна конференція без доповідей в супроводі слайдів. Ну і звичайно бізнес сьогодні немислимий без презентаційного супроводу: графіки, схеми, діаграми, як правило, демонструються з використанням презентацій, виконаних в програмі Microsoft PowerPoint.