Головна » Файли


Математика це складний предмет але потрібний усім, адже він знадобиться кожному у житті і тому цей предмет потрібно вчити з молодших класів, вашій увазі гдз математика за 4 клас, відповіді (розв'язання) вправ з математики до державної підсумкової атестації за зошитом авторів А. А. Черкасової, а також Н. В. Панової.
Математика | переглядів: 629 | | Коментарі (0)

Відповіді з основ здоров'я до робочого зошита Тагліна О.В 8 клас онлайн, це дуже цікавий предмет, також він буде корисним кожному школяру, адже з цього предмету ви дізнаєтесь про безпеку та здоров'я та інше.
Основи здоров'я | переглядів: 13672 | | Коментарі (0)

Презентація за темою "Зовнішність". За допомогою картинок презентація допомагає вивчити нові слова.
Презентації | переглядів: 344 | | Коментарі (0)

Невелика презентація англійською мовою на тему "Тварини". Робота містить ілюстрації та короткий опис деяких звіряток.
Презентації | переглядів: 455 | | Коментарі (0)

1-4 5-8 ... 1773-1776 1777-1780 1781-1784 1785-1788 1789-1792 ... 2329-2332 2333-2333
GDZWKA.COM - портал для сучасних школярів і їх батьків, сайт, для тих, кому не байдужа навчання і навчальний процес, а також для тих, хто намагається отримати максимально хорошу оцінку на кожному уроці на заняттях в школі. Вже зараз ми намагаємося зібрати на сайті всі доступні готові домашні завдання, які існують на сьогоднішній день і викласти їх у вільний доступ. Наша концепція освітнього сайту буде також розширюватися. Крім збірників з відповідями до підручників і робочим зошитів, ми створюємо базу творів, біографії відомих особистостей, а також багато інших корисних для навчання і освіти розділів.
Збірники з готовими домашніми завданнями актуальні сьогодні як ніколи. Потрібні вони не тільки через нечесних школярів, які елементарно списують всі рішення, а й завдяки інтересу батьків і вчителів до рішень, для швидкої перевірки домашніх робіт сучасних школярів.
Сервіс gdzwka.com знадобиться Вам для перевірки домашніх робіт, швидкої самопідготовки, а також у багатьох інших випадках, коли потрібно той чи інший корисний інструмент, присутній на сайті.

Презентація - це сучасний спосіб представлення інформації про що-небудь в зручній і зрозумілій формі. C використанням тексту і наочних матеріалів - зображень, графіків, відео. Можливо також звуковий супровід. Готові презентації PowerPoint можуть поєднувати всі ці варіанти представлення інформації, або використовувати тільки деякі з них.

Презентація Microsoft PowerPoint є ключовим інструментом у багатьох областях діяльності людини. Слайди презентацій готують школярі і студенти, вчителі і викладачі. Шкільні презентації - це інструмент супроводу доповідей учнів, слайди вчителів використовуються для розкриття нової теми, для ілюстрації подій, явищ. У вищих навчальних закладах презентації PowerPoint є інструментом супроводу лекції викладача. Не обходиться в ВУЗі жодна конференція без доповідей в супроводі слайдів. Ну і звичайно бізнес сьогодні немислимий без презентаційного супроводу: графіки, схеми, діаграми, як правило, демонструються з використанням презентацій, виконаних в програмі Microsoft PowerPoint.