Головна » Файли


Презентація про природу Антарктиди. Дана інформація про унікальну довкіллю, а саме кліматі, льодовикового покриву, фауні ...
Презентації | переглядів: 352 | | Коментарі (0)

Англійський національний характер зображує результат чудової історії країни, а також її традицій та етикету. Розповісти про англійську характері не просто, так як потрібно почати описувати всю англійську історію і культуру. Однак можна розповісти про особливості англійського характеру окремо. Англійська гордість, почуття зверхності і дисципліна - характер англійців.
Шкільні твори | переглядів: 1683 | | Коментарі (0)

Великобританія складається з таких країн, як Англія, Ірландія, Уельс і Шотландія. Ці країни наповнені особливою красою і вишуканістю, яка і приваблює туристів і жителів. Крім істинної краси , країни Великобританії сповнені традицій, які лякають і в теж час ваблять своєю загадковістю. Однак саме найцікавіше у Великобританії - це її пам'ятки.
Шкільні твори | переглядів: 570 | | Коментарі (0)

Невелика ілюстрована презентація для учнів третього класу. Роботу можна використовувати при проведенні позакласного заходу за темою обережного поводження з вогнем або на уроці по навколишнього світу.
Презентації | переглядів: 382 | | Коментарі (0)

1-4 5-8 ... 1777-1780 1781-1784 1785-1788 1789-1792 1793-1796 ... 2301-2304 2305-2308
GDZWKA.COM - портал для сучасних школярів і їх батьків, сайт, для тих, кому не байдужа навчання і навчальний процес, а також для тих, хто намагається отримати максимально хорошу оцінку на кожному уроці на заняттях в школі. Вже зараз ми намагаємося зібрати на сайті всі доступні готові домашні завдання, які існують на сьогоднішній день і викласти їх у вільний доступ. Наша концепція освітнього сайту буде також розширюватися. Крім збірників з відповідями до підручників і робочим зошитів, ми створюємо базу творів, біографії відомих особистостей, а також багато інших корисних для навчання і освіти розділів.
Збірники з готовими домашніми завданнями актуальні сьогодні як ніколи. Потрібні вони не тільки через нечесних школярів, які елементарно списують всі рішення, а й завдяки інтересу батьків і вчителів до рішень, для швидкої перевірки домашніх робіт сучасних школярів.
Сервіс gdzwka.com знадобиться Вам для перевірки домашніх робіт, швидкої самопідготовки, а також у багатьох інших випадках, коли потрібно той чи інший корисний інструмент, присутній на сайті.

Презентація - це сучасний спосіб представлення інформації про що-небудь в зручній і зрозумілій формі. C використанням тексту і наочних матеріалів - зображень, графіків, відео. Можливо також звуковий супровід. Готові презентації PowerPoint можуть поєднувати всі ці варіанти представлення інформації, або використовувати тільки деякі з них.

Презентація Microsoft PowerPoint є ключовим інструментом у багатьох областях діяльності людини. Слайди презентацій готують школярі і студенти, вчителі і викладачі. Шкільні презентації - це інструмент супроводу доповідей учнів, слайди вчителів використовуються для розкриття нової теми, для ілюстрації подій, явищ. У вищих навчальних закладах презентації PowerPoint є інструментом супроводу лекції викладача. Не обходиться в ВУЗі жодна конференція без доповідей в супроводі слайдів. Ну і звичайно бізнес сьогодні немислимий без презентаційного супроводу: графіки, схеми, діаграми, як правило, демонструються з використанням презентацій, виконаних в програмі Microsoft PowerPoint.