Головна » Файли


Повний аналіз вірша Бачиш: між трав зелених, ви дізнаєтесь художні засоби, жанр, ідею та тему вірша.
Шкільні твори | переглядів: 57 | | Коментарі (0)

Повний аналіз вірша Крила, тобто ви дізнаєтесь ідею вірша, тему, жанр, головну думку і звісно ж художні засоби.
Шкільні твори | переглядів: 49 | | Коментарі (0)

Більшість вчених до початку 17-го століття вважали, що небесні тіла рухаються рівномірно, а траєкторії їх руху являють собою правильні кола. Значно пізніше було доведено, що рух планет Сонячної системи підкоряється особливим законам, що включає співвідношення між розмірами орбіт, періодом обертання і швидкістю. Дана презентація розкриває знання про них.
Презентації | переглядів: 61 | | Коментарі (0)

Вітаміни - унікальні речовини, необхідні для здоров'я і правильного розвитку людини. Практично всі з них не можуть вироблятися в нашому організмі самостійно, тому повинні надходити ззовні - з прийнятої їжею. Знайомство учнів початкових класів з існуючими вітамінами і їх користю, а також з переліком джерел кожного з них може проходити по сторінках даної слайдової презентації. У посібник увійшли великі інформаційні блоки по вітамінам A, B, C, D. Гарно оформлені сторінки включають тематичні опису, списки, кольорові фотографії.
Презентації | переглядів: 67 | | Коментарі (0)

1-4 5-8 9-12 13-16 17-20 21-24 25-28 ... 2325-2328 2329-2332
GDZWKA.COM - портал для сучасних школярів і їх батьків, сайт, для тих, кому не байдужа навчання і навчальний процес, а також для тих, хто намагається отримати максимально хорошу оцінку на кожному уроці на заняттях в школі. Вже зараз ми намагаємося зібрати на сайті всі доступні готові домашні завдання, які існують на сьогоднішній день і викласти їх у вільний доступ. Наша концепція освітнього сайту буде також розширюватися. Крім збірників з відповідями до підручників і робочим зошитів, ми створюємо базу творів, біографії відомих особистостей, а також багато інших корисних для навчання і освіти розділів.
Збірники з готовими домашніми завданнями актуальні сьогодні як ніколи. Потрібні вони не тільки через нечесних школярів, які елементарно списують всі рішення, а й завдяки інтересу батьків і вчителів до рішень, для швидкої перевірки домашніх робіт сучасних школярів.
Сервіс gdzwka.com знадобиться Вам для перевірки домашніх робіт, швидкої самопідготовки, а також у багатьох інших випадках, коли потрібно той чи інший корисний інструмент, присутній на сайті.

Презентація - це сучасний спосіб представлення інформації про що-небудь в зручній і зрозумілій формі. C використанням тексту і наочних матеріалів - зображень, графіків, відео. Можливо також звуковий супровід. Готові презентації PowerPoint можуть поєднувати всі ці варіанти представлення інформації, або використовувати тільки деякі з них.

Презентація Microsoft PowerPoint є ключовим інструментом у багатьох областях діяльності людини. Слайди презентацій готують школярі і студенти, вчителі і викладачі. Шкільні презентації - це інструмент супроводу доповідей учнів, слайди вчителів використовуються для розкриття нової теми, для ілюстрації подій, явищ. У вищих навчальних закладах презентації PowerPoint є інструментом супроводу лекції викладача. Не обходиться в ВУЗі жодна конференція без доповідей в супроводі слайдів. Ну і звичайно бізнес сьогодні немислимий без презентаційного супроводу: графіки, схеми, діаграми, як правило, демонструються з використанням презентацій, виконаних в програмі Microsoft PowerPoint.