Головна » Файли


Презентація підготовлена для вивчення теоретичного аналізу комп'ютерної графіки. Цілі презентації: Навчити дітей перетворити і зберігати зображення. Презентація містить двадцять чотири слайда.
Презентації | переглядів: 32 | | Коментарі (0)

Презентація з біології «Хижі птахи» знайомить школярів з денними і нічними хижими птахами. На початку презентації автор розповідає про денних хижих птахів, про те, як вони полюють. Потім йде інформація про нічні хижих птахів, про способи їх харчування. Потім перераховуються загальні ознаки таких птахів.
Презентації | переглядів: 23 | | Коментарі (0)

Презентація з біології «Систематика» розкриває для учнів сенс і завдання однойменного розділу ботаніки. На яскравих і доступних прикладах автор пояснює те, як відбувається об'єднання рослин в один вид, рід, клас. Потім автор наводить ознаки класів однодольних і дводольних рослин, список сімейств цих класів.
 
Презентації | переглядів: 16 | | Коментарі (0)

Мультимедійний проект присвячений найчисленнішим рослинам нашої планети. У презентації описується, наскільки різноманітні водорості, які їхні місця проживання і області застосування, розміри, колір і будова, в чому особливості процесів руху, харчування, розмноження цих організмів.
Презентації | переглядів: 14 | | Коментарі (0)

1-4 5-8 9-12 13-16 17-20 21-24 25-28 ... 2301-2304 2305-2308
GDZWKA.COM - портал для сучасних школярів і їх батьків, сайт, для тих, кому не байдужа навчання і навчальний процес, а також для тих, хто намагається отримати максимально хорошу оцінку на кожному уроці на заняттях в школі. Вже зараз ми намагаємося зібрати на сайті всі доступні готові домашні завдання, які існують на сьогоднішній день і викласти їх у вільний доступ. Наша концепція освітнього сайту буде також розширюватися. Крім збірників з відповідями до підручників і робочим зошитів, ми створюємо базу творів, біографії відомих особистостей, а також багато інших корисних для навчання і освіти розділів.
Збірники з готовими домашніми завданнями актуальні сьогодні як ніколи. Потрібні вони не тільки через нечесних школярів, які елементарно списують всі рішення, а й завдяки інтересу батьків і вчителів до рішень, для швидкої перевірки домашніх робіт сучасних школярів.
Сервіс gdzwka.com знадобиться Вам для перевірки домашніх робіт, швидкої самопідготовки, а також у багатьох інших випадках, коли потрібно той чи інший корисний інструмент, присутній на сайті.

Презентація - це сучасний спосіб представлення інформації про що-небудь в зручній і зрозумілій формі. C використанням тексту і наочних матеріалів - зображень, графіків, відео. Можливо також звуковий супровід. Готові презентації PowerPoint можуть поєднувати всі ці варіанти представлення інформації, або використовувати тільки деякі з них.

Презентація Microsoft PowerPoint є ключовим інструментом у багатьох областях діяльності людини. Слайди презентацій готують школярі і студенти, вчителі і викладачі. Шкільні презентації - це інструмент супроводу доповідей учнів, слайди вчителів використовуються для розкриття нової теми, для ілюстрації подій, явищ. У вищих навчальних закладах презентації PowerPoint є інструментом супроводу лекції викладача. Не обходиться в ВУЗі жодна конференція без доповідей в супроводі слайдів. Ну і звичайно бізнес сьогодні немислимий без презентаційного супроводу: графіки, схеми, діаграми, як правило, демонструються з використанням презентацій, виконаних в програмі Microsoft PowerPoint.