Головна » Файли


У зерновому балансі країни провідне місце належить пшениці. Найважливіше завдання на перспективу— зростання врожайності й поліпшення якості зерна на основі інтенсифікації виробництва...
Реферати | переглядів: 908 | | Коментарі (0)

Будівництво Миколаївського костелу була закінчені в 1909 р. по конкурсному проекті архітектора С.В.Валовського. Розробка цього проекту і також його будівництво здійснювались під керівництвом відомого Київського архітектора В.В. Городецький.Це будівництво тривало 10 років (1899-1909)...
Реферати | переглядів: 849 | | Коментарі (0)

У посібнику вміщено матеріал по всіх темамах, передбаченими програмою ЗНО. Теоретична частина цього матеріалу містить відомості про письменників, а також елементи аналізу художніх творів і стислі перекази текстів, основні теоретико-літературознавчі поняття.

Львів - велике місто України, найважливіший політичний та культурний осередок західного реґіону держави...
Реферати | переглядів: 695 | | Коментарі (0)

1-4 5-8 ... 2325-2328 2329-2332 2333-2336 2337-2340 2341-2344 ... 2357-2360 2361-2361
GDZWKA.COM - портал для сучасних школярів і їх батьків, сайт, для тих, кому не байдужа навчання і навчальний процес, а також для тих, хто намагається отримати максимально хорошу оцінку на кожному уроці на заняттях в школі. Вже зараз ми намагаємося зібрати на сайті всі доступні готові домашні завдання, які існують на сьогоднішній день і викласти їх у вільний доступ. Наша концепція освітнього сайту буде також розширюватися. Крім збірників з відповідями до підручників і робочим зошитів, ми створюємо базу творів, біографії відомих особистостей, а також багато інших корисних для навчання і освіти розділів.
Збірники з готовими домашніми завданнями актуальні сьогодні як ніколи. Потрібні вони не тільки через нечесних школярів, які елементарно списують всі рішення, а й завдяки інтересу батьків і вчителів до рішень, для швидкої перевірки домашніх робіт сучасних школярів.
Сервіс gdzwka.com знадобиться Вам для перевірки домашніх робіт, швидкої самопідготовки, а також у багатьох інших випадках, коли потрібно той чи інший корисний інструмент, присутній на сайті.

Презентація - це сучасний спосіб представлення інформації про що-небудь в зручній і зрозумілій формі. C використанням тексту і наочних матеріалів - зображень, графіків, відео. Можливо також звуковий супровід. Готові презентації PowerPoint можуть поєднувати всі ці варіанти представлення інформації, або використовувати тільки деякі з них.

Презентація Microsoft PowerPoint є ключовим інструментом у багатьох областях діяльності людини. Слайди презентацій готують школярі і студенти, вчителі і викладачі. Шкільні презентації - це інструмент супроводу доповідей учнів, слайди вчителів використовуються для розкриття нової теми, для ілюстрації подій, явищ. У вищих навчальних закладах презентації PowerPoint є інструментом супроводу лекції викладача. Не обходиться в ВУЗі жодна конференція без доповідей в супроводі слайдів. Ну і звичайно бізнес сьогодні немислимий без презентаційного супроводу: графіки, схеми, діаграми, як правило, демонструються з використанням презентацій, виконаних в програмі Microsoft PowerPoint.