Ця презентація розроблена для вивчення частин тіла англійською мовою. Вона може бути використана як допоміжний матеріал, для закріплення даної теми. На 42 запропонованих слайдах розташовані зображення і фотографії частин тіла людини. Спочатку йде російський варіант назви частини тіла, а потім англійська. Відмінно підійде, для молодших школярів, і допоможе краще і швидше запам'ятати англійські слова.
Презентації | переглядів: 3343 | | Коментарі (0)

Дана презентація розроблена вчителем англійської мови для проведення узагальнюючого уроку на тему «Food» для учнів молодших класів. На 18 слайдах показані наочні зображення деяких продуктів харчування. Крім усього присутні вірші і фрази англійською мовою, що стосуються даної теми, що допоможе дітям засвоїти не тільки назва їжі, а й іншу інформацію англійською мовою.
Презентації | переглядів: 9687 | | Коментарі (0)

Ця презентація розроблена для вивчення видів спорту на англійській мові для дітей дошкільного віку та молодшого шкільного віку. На слайдах даного ресурсу представлені ілюстрації окремих видів спорту та їх назва англійською мовою. Цей матеріал можна використовувати як в центрах раннього розвитку, так і в початкових класи на уроці англійської мови.
   Використання презентації забезпечує наочність, яка сприяє комплексного сприйняття і кращому запам'ятовуванню матеріалу. При систематичному використанні в освітньому процесі даного матеріалу в поєднанні з традиційними методами навчання, ефективність роботи з розвитку пізнавальних здібностей дітей дошкільного віку значно підвищується.
Презентації | переглядів: 9776 | | Коментарі (0)

Тут зібрана інформація про поняття рівноваги тіл, умови рівноваги та практичні завдання для закріплення даної теми. Цю презентацію можна проводити на уроках фізики для учнів десятих класів.
Презентації | переглядів: 1549 | | Коментарі (0)


Готові домашні роботи для кожного школяра

Сучасний розвиток освіти призвів до значного ускладнення шкільних програм і серйозних загальноосвітніх змін. Інформаційне навантаження на учня стає дедалі більше, і в поточних реаліях, щоб освоїти весь необхідний матеріал, школяреві доводиться проводити в школі по 8 годин, по суті, повний робочий день, не враховуючи часу, що витрачається на виконання домашніх завдань. Звичайно, таке навантаження призводить до стомлюваності, зниження ефективності і втрати бажання вчитися чомусь новому. Ми постараємося допомогти Вам впоратися з постійно зростаючим обсягом інформації і навчитися логічно мислити і аналізувати; підвищити успішність вашої дитини допоможуть ГДЗ - готові домашні завдання.

Портфель буде легше, адже скачати підручники безкоштовно набагато зручніше

Навчання неможливо уявити без літератури, що грає роль відданого помічника. На превеликий жаль, книги важать чимало, тому брати кожну з них дітворі не по силам. Але існує прекрасна альтернатива великоваговим друкованим виданням, що обтяжують власною вагою. Шкільні підручники ви можете знайти у нас на сайті.

Шкільні твори для учнів на всі випадки життя

Твори в школі доводилося писати всім і багато хто знає, що найскладніше в цьому це вибрати тему. Вибір теми це відповідальне питання, який в міру диктує успіх вашої роботи. Буває так, що всі пишуть твір на ту ж саму тему, яку називає як правило, викладач. Але виходить так, що твір на вільну тему, і цю тему потрібно придумати самостійно. А ось це біда! Складно вибрати тему, багато ідей в голові або й зовсім не однієї, але в підсумку доводиться визначитися і робити це оперативно. Не варто витрачати багато часу на вибір теми, так як тоді у вас зовсім не залишиться часу на те, щоб писати сам твір.

Готові презентації на будь-яку тему

Також на цьому сайті зібрані навчальні готові презентації PowerPoint та матеріали для фахівців різних професій, де бувають публічні виступи з використанням слайдів презентацій. Microsoft PowerPoint є ключовим інструментом у багатьох областях діяльності людини. Слайди готують школярі і студенти, вчителі і викладачі. Шкільні презентації - це інструмент супроводу доповідей учнів, слайди вчителів використовуються для розкриття нової теми, для ілюстрації подій, явищ. У вищих навчальних закладах доповідь з використанням PowerPoint є інструментом супроводу лекції викладача. Не обходиться в ВУЗі жодна конференція без доповідей в супроводі слайдів. Ну і звичайно бізнес сьогодні немислимий без презентаційного супроводу: графіки, схеми, діаграми, як правило, демонструються з використанням презентацій, виконаних в програмі Microsoft PowerPoint.