Багато хто думає що киснем ми дихаємо, але це далеко не так. При попадання чистого кисню в легені людина помирає.
  Презентація розповість вам про кисень як хімічний елемент. Ви дізнаєтеся хімічні і фізичні його властивості. Далі на слайдах показані способи одержання і застосування кисню. Цей елемент знайшов широке застосування в медицині і промисловості.
Презентації | переглядів: 3166 | | Коментарі (1)

Презентація призначена для уроку хімії 11 класу. Основні дані роботи є повторенням пройденого матеріалу 8-9 класів. Ви дізнаєтеся про хімічні властивості металів, взаємодія їх з киснем. Присутня інформація про корозії металів: хімічна корозія та електрохімічна. Наприкінці презентації показано потрібні а також шкідливі метали для організму людини.
Презентації | переглядів: 3987 | | Коментарі (0)

Презентація підготовлена ​​для 9 класу і обговорюється така тема як вода. Вода - найнеобхідніший і найпоширеніший компонент, необхідний живим організмам.
    Спочатку презентації пропонується перевірити себе, відповівши на невеликі питання. Ви дізнаєтеся формулу води, фізичні та хімічні властивості, що таке розчин, які види розчинів бувають. На слайдах ви знайдете завдання, природні явища і бліц-опитування, які допоможуть вам глибше зрозуміти сутність води.
Презентації | переглядів: 4620 | | Коментарі (0)

Презентація розглядає структурну і оптичну ізомерію. Цілі уроку розширити загальне уявлення про явище ізомерії, розглянути структурні та просторові ізомери, вдосконалити навички номенклатури речовин. У преезнтаціі багато формул і наочних схем для кращого сприйняття теми.
Презентації | переглядів: 1558 | | Коментарі (0)


Готові домашні роботи для кожного школяра

Сучасний розвиток освіти призвів до значного ускладнення шкільних програм і серйозних загальноосвітніх змін. Інформаційне навантаження на учня стає дедалі більше, і в поточних реаліях, щоб освоїти весь необхідний матеріал, школяреві доводиться проводити в школі по 8 годин, по суті, повний робочий день, не враховуючи часу, що витрачається на виконання домашніх завдань. Звичайно, таке навантаження призводить до стомлюваності, зниження ефективності і втрати бажання вчитися чомусь новому. Ми постараємося допомогти Вам впоратися з постійно зростаючим обсягом інформації і навчитися логічно мислити і аналізувати; підвищити успішність вашої дитини допоможуть ГДЗ - готові домашні завдання.

Портфель буде легше, адже скачати підручники безкоштовно набагато зручніше

Навчання неможливо уявити без літератури, що грає роль відданого помічника. На превеликий жаль, книги важать чимало, тому брати кожну з них дітворі не по силам. Але існує прекрасна альтернатива великоваговим друкованим виданням, що обтяжують власною вагою. Шкільні підручники ви можете знайти у нас на сайті.

Шкільні твори для учнів на всі випадки життя

Твори в школі доводилося писати всім і багато хто знає, що найскладніше в цьому це вибрати тему. Вибір теми це відповідальне питання, який в міру диктує успіх вашої роботи. Буває так, що всі пишуть твір на ту ж саму тему, яку називає як правило, викладач. Але виходить так, що твір на вільну тему, і цю тему потрібно придумати самостійно. А ось це біда! Складно вибрати тему, багато ідей в голові або й зовсім не однієї, але в підсумку доводиться визначитися і робити це оперативно. Не варто витрачати багато часу на вибір теми, так як тоді у вас зовсім не залишиться часу на те, щоб писати сам твір.

Готові презентації на будь-яку тему

Також на цьому сайті зібрані навчальні готові презентації PowerPoint та матеріали для фахівців різних професій, де бувають публічні виступи з використанням слайдів презентацій. Microsoft PowerPoint є ключовим інструментом у багатьох областях діяльності людини. Слайди готують школярі і студенти, вчителі і викладачі. Шкільні презентації - це інструмент супроводу доповідей учнів, слайди вчителів використовуються для розкриття нової теми, для ілюстрації подій, явищ. У вищих навчальних закладах доповідь з використанням PowerPoint є інструментом супроводу лекції викладача. Не обходиться в ВУЗі жодна конференція без доповідей в супроводі слайдів. Ну і звичайно бізнес сьогодні немислимий без презентаційного супроводу: графіки, схеми, діаграми, як правило, демонструються з використанням презентацій, виконаних в програмі Microsoft PowerPoint.