Дана презентація розроблена для вивчення історії розвитку хімії, як допоміжний інструмент для проведення уроку хімії. Хімія, як наука вже існувала за 3-4 тисячі років до нашої ери. Перші значущі імена в історії розвитку науки: Демокріт і Аристотель. Особливий внесок у розвиток хімії внесли і А.М. Бутлеров і Д. І. Менделєєв. І суть визначення алхімії.
Презентації | переглядів: 2136 | | Коментарі (0)

На нашому сайті є багато презентацій з різних предметів, у тому числі із хімії, ви маєте можливість безкоштовно завантажити презентацію з нашого сайту на тему - Хімічні елементи. Завдяки цій презентації ви дізнаєтесь багато про хімічні елементи та їх властивості, презентація зроблена учнем 10-го класу.
Презентації | переглядів: 2851 | | Коментарі (0)

Ця презентація, що складається з восьми слайдів, розповість нам про хімічний елемент в таблиці періодичної системи Д. І. Менделєєва сірці (S). Мова піде про те, якими способами можна отримати сірку, його фізичні та хімічні властивості, які природні мінерали сірки бувають і де в промисловості застосовують сірку. Виявляється, сірка застосовується для виробництва паперу, фарби, бензину і добрив. І багато іншої цікавої інформації можна дізнатись з даного ресурсу.
Презентації | переглядів: 1566 | | Коментарі (0)

Презентація дасть поняття небезпечних хімічних речовин та визначення небезпечних об'єктів, як всі позначається на людині. Тут представлені об'єкти, пов'язані з хімічно небезпечним і характеристика аварій на цих об'єктах. Ви дізнаєтеся, що таке первинне і вторинне хмара аварійно хімічно небезпечних речовин.
Презентації | переглядів: 2531 | | Коментарі (0)


Готові домашні роботи для кожного школяра

Сучасний розвиток освіти призвів до значного ускладнення шкільних програм і серйозних загальноосвітніх змін. Інформаційне навантаження на учня стає дедалі більше, і в поточних реаліях, щоб освоїти весь необхідний матеріал, школяреві доводиться проводити в школі по 8 годин, по суті, повний робочий день, не враховуючи часу, що витрачається на виконання домашніх завдань. Звичайно, таке навантаження призводить до стомлюваності, зниження ефективності і втрати бажання вчитися чомусь новому. Ми постараємося допомогти Вам впоратися з постійно зростаючим обсягом інформації і навчитися логічно мислити і аналізувати; підвищити успішність вашої дитини допоможуть ГДЗ - готові домашні завдання.

Портфель буде легше, адже скачати підручники безкоштовно набагато зручніше

Навчання неможливо уявити без літератури, що грає роль відданого помічника. На превеликий жаль, книги важать чимало, тому брати кожну з них дітворі не по силам. Але існує прекрасна альтернатива великоваговим друкованим виданням, що обтяжують власною вагою. Шкільні підручники ви можете знайти у нас на сайті.

Шкільні твори для учнів на всі випадки життя

Твори в школі доводилося писати всім і багато хто знає, що найскладніше в цьому це вибрати тему. Вибір теми це відповідальне питання, який в міру диктує успіх вашої роботи. Буває так, що всі пишуть твір на ту ж саму тему, яку називає як правило, викладач. Але виходить так, що твір на вільну тему, і цю тему потрібно придумати самостійно. А ось це біда! Складно вибрати тему, багато ідей в голові або й зовсім не однієї, але в підсумку доводиться визначитися і робити це оперативно. Не варто витрачати багато часу на вибір теми, так як тоді у вас зовсім не залишиться часу на те, щоб писати сам твір.

Готові презентації на будь-яку тему

Також на цьому сайті зібрані навчальні готові презентації PowerPoint та матеріали для фахівців різних професій, де бувають публічні виступи з використанням слайдів презентацій. Microsoft PowerPoint є ключовим інструментом у багатьох областях діяльності людини. Слайди готують школярі і студенти, вчителі і викладачі. Шкільні презентації - це інструмент супроводу доповідей учнів, слайди вчителів використовуються для розкриття нової теми, для ілюстрації подій, явищ. У вищих навчальних закладах доповідь з використанням PowerPoint є інструментом супроводу лекції викладача. Не обходиться в ВУЗі жодна конференція без доповідей в супроводі слайдів. Ну і звичайно бізнес сьогодні немислимий без презентаційного супроводу: графіки, схеми, діаграми, як правило, демонструються з використанням презентацій, виконаних в програмі Microsoft PowerPoint.