Дана презентація розроблена для ознайомлення з полімерами. Ви дізнаєтеся, що таке полімери, які вони бувають, способи отримання полімерів і основні поняття хімії полімерів. У картинках представлені структури полімерів. Тут представлена ​​інформація про сутність пластмаси і волокна, їх різновид.
Презентації | переглядів: 5495 | | Коментарі (0)

Ця презентація познайомить з особливостями будова вуглеводів, їх властивістю і значенням. Вуглеводи найпоширеніші органічні речовини на Землі, особливо їх багато в плодах і насінні. Тут міститься інформація про поняття фотосинтезу і таутомерії, хімічний процес бродіння глюкози та її хімічні властивості. Представлено схему перетворення глюкози в організмі. А також, які бувають вуглеводи і де вони застосовуються.
Презентації | переглядів: 4624 | | Коментарі (0)

Дана презентація розроблена для застосування її на уроці хімії для учнів 11-их класів. Метою даної презентації є ознайомити учнів з хімічним елементом побічної підгрупи 1 групи - Cu (мідь). Тут інформація про те, де в природі знаходиться мідь, фізичні та хімічні властивості елемента, як і де її застосовують. Ви дізнаєтеся, що мідь знаходиться у всіх організмах і належить до числа мікроелементів, необхідних для їх нормального розвитку і яка її біологічна роль.
Презентації | переглядів: 2498 | | Коментарі (0)

Ця презентація розроблена вчителем хімії для використання її на уроках хімії для учнів восьмих класів, з ознайомлення теми «Солі, їх склад і назви». Тут зібрана вся номенклатура солей, їх фізичні властивості. Ви дізнаєтеся суть поняття солі, як вони утворюються і алгоритми складання формул безкисневому і кисневмісної кислоти.
Презентації | переглядів: 1794 | | Коментарі (0)


Готові домашні роботи для кожного школяра

Сучасний розвиток освіти призвів до значного ускладнення шкільних програм і серйозних загальноосвітніх змін. Інформаційне навантаження на учня стає дедалі більше, і в поточних реаліях, щоб освоїти весь необхідний матеріал, школяреві доводиться проводити в школі по 8 годин, по суті, повний робочий день, не враховуючи часу, що витрачається на виконання домашніх завдань. Звичайно, таке навантаження призводить до стомлюваності, зниження ефективності і втрати бажання вчитися чомусь новому. Ми постараємося допомогти Вам впоратися з постійно зростаючим обсягом інформації і навчитися логічно мислити і аналізувати; підвищити успішність вашої дитини допоможуть ГДЗ - готові домашні завдання.

Портфель буде легше, адже скачати підручники безкоштовно набагато зручніше

Навчання неможливо уявити без літератури, що грає роль відданого помічника. На превеликий жаль, книги важать чимало, тому брати кожну з них дітворі не по силам. Але існує прекрасна альтернатива великоваговим друкованим виданням, що обтяжують власною вагою. Шкільні підручники ви можете знайти у нас на сайті.

Шкільні твори для учнів на всі випадки життя

Твори в школі доводилося писати всім і багато хто знає, що найскладніше в цьому це вибрати тему. Вибір теми це відповідальне питання, який в міру диктує успіх вашої роботи. Буває так, що всі пишуть твір на ту ж саму тему, яку називає як правило, викладач. Але виходить так, що твір на вільну тему, і цю тему потрібно придумати самостійно. А ось це біда! Складно вибрати тему, багато ідей в голові або й зовсім не однієї, але в підсумку доводиться визначитися і робити це оперативно. Не варто витрачати багато часу на вибір теми, так як тоді у вас зовсім не залишиться часу на те, щоб писати сам твір.

Готові презентації на будь-яку тему

Також на цьому сайті зібрані навчальні готові презентації PowerPoint та матеріали для фахівців різних професій, де бувають публічні виступи з використанням слайдів презентацій. Microsoft PowerPoint є ключовим інструментом у багатьох областях діяльності людини. Слайди готують школярі і студенти, вчителі і викладачі. Шкільні презентації - це інструмент супроводу доповідей учнів, слайди вчителів використовуються для розкриття нової теми, для ілюстрації подій, явищ. У вищих навчальних закладах доповідь з використанням PowerPoint є інструментом супроводу лекції викладача. Не обходиться в ВУЗі жодна конференція без доповідей в супроводі слайдів. Ну і звичайно бізнес сьогодні немислимий без презентаційного супроводу: графіки, схеми, діаграми, як правило, демонструються з використанням презентацій, виконаних в програмі Microsoft PowerPoint.