<Презентація "Лексика" (з англійської мови) скачати

Презентація "Лексика" (з англійської мови)
16.10.2014, 20:19
Завдяки даному проекту учні повторять і активізують лексику за темою "Частини тіла", ознайомляться з монологічним висловлюванням по опорних фразам, а також відпрацюють лексику по темі "Час. Режим дня". Зауважимо, що презентація "Лексика" з англійської мови складена таким чином, що школярі зможуть не просто ознайомитися з новою темою, а й зацікавитися у вивченні нового матеріалу. Крім усього вище перерахованого, презентація також наповнена ілюстраціями, які спрямовані на конкретизацію теорії та розвиток зорової пам'яті. Таким чином, презентація "Лексика" (3 клас) є основою для педагогічно сформованого і цікавішого проведення заняття. Також робота допоможе школярам активізувати раніше вивчені теми за курсом англійської мови та підвищувати загальний рівень знань. Найважливішою частиною уроків в молодших класах є креативне проведення уроку, оскільки саме від цього залежить подальше ставлення хлопців до навчального процесу. Якщо ви вирішили змінити стиль проведення уроків і зробити заняття більш цікавими - зверніть увагу на презентацію "Лексика" (3 клас)!·
Категорія: Англійська мова | Додав: gdz | Теги: мови), лексика, презентація, англійська мова, Англійської,
Переглядів: 919 | Завантажень: 173 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.