<Відповіді до робочого зошита з біології 9 клас Т.С. Котик, О.В. Тагліна скачати

Відповіді до робочого зошита з біології 9 клас Т.С. Котик, О.В. Тагліна
10.05.2014, 12:50

Вашій увазі ров'язання з біології, а саме до робочого зошитабіологія це наука, або ж система наук, яка звісно ж вивчає про все живе, тобто природу, живих істот та багато іншого, учні дані відповіді можут ьвикористовувати звісно ж як підказку, Тому дивість онлай відповіді до зошита Котик, Тагліна з біології 9 клас.

 
Категорія: Біологія | Додав: gdz | Теги: робочого, О.В., клас, До, Біології, Тагліна, зошита, Т.С., котик, Відповіді
Переглядів: 16876 | Завантажень: 0 | Коментарі: 7 | Рейтинг: 2.4/19
Всього коментарів: 2
2  
Что за фигня єто же 8 клас, а не как не 9!!!

1  
Ответы для зоологии 8 класса! Это не ответы для 9-го. (.___.)

Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.