<Відповіді Робочий зошит 10 клас Біологія Котик скачати

Відповіді Робочий зошит 10 клас Біологія Котик
09.01.2015, 13:15
ГДЗ містить правильні відповіді на питання робочого зошита Біологія 10 клас, авторами якої є Т. С. Котик, О. В. Тагліна. В 10 класі предмет біології набуває нові складні форми, адже старшокласники починають вивчення генетики. Така наука ставить перед школярами безліч труднощів і завдань. Генетика вивчається з метою загального ознайомлення учнів із закономірностями успадкування та мінливості ознак у живих організмів. Генетика як ніколи, зараз просунулася вперед, пережила, так би мовити, кілька революційних етапів. У шкільному курсі вона не стоїть відокремлено від інших предметів, навпаки - тісно з ними пов'язана. Так, вона розкриває і об'єднує суть життєдіяльності всіх живих істот на планеті. Вона взаємопов'язана теоретичними та практичними поняттями з усіма біологічними розділами, які раніше вивчалися десятикласниками. Тому школярам знадобляться тверді знання і з анатомії людини, і по зоології. Особливим чином стоять завдання, які задаються учням на будинок. Тепер вони вимагають хороших умінь і навичок в області вирішення генетичних завдань. Першими помічниками старшокласнику стануть ГДЗ і посібники з біології для 10 класів. Вони містять масу унікальної інформації, якої не знайти ніде, навіть в мережі. Всі специфічні джерела містяться тільки в такого роду літературі.


Категорія: Біологія | Додав: gdz | Теги: робочий, клас, біологія, котик, 10, зошит, Відповіді
Переглядів: 2660 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.