<Відповіді на Зошит для самостійних та тематичних контрольних робіт Геометрія 9 клас Істер О.С. (нова програма 2017) скачати

Відповіді на Зошит для самостійних та тематичних контрольних робіт Геометрія 9 клас Істер О.С. (нова програма 2017)
05.12.2017, 08:20
Для багатьох учнів геометрія часом буває складніше математики. Можливо, що це пов'язано з просторовою уявою, проте, насиченість шкільної програми теж грає велику роль. Наростаючий цейтнот і близькість іспитів сковують і без того напружених дев'ятикласників. Обсяг матеріалу з геометрії, який треба засвоїти, не дає розслаблятися. Тут і вектори, і види багатокутників, і тригонометричні тотожності. Теми змінюють один одного, нагадуючи калейдоскоп.

Щоб не розгубитися в цьому напливі знань, варто придбати Відповіді на Зошит для самостійних та тематичних контрольних робіт Істер О.С.- Геометрія 9 клас (нова програма 2017). Чіткі малюнки і схеми, зрозумілі роз'яснення та рішення, методичні підходи та повторення допоможуть успішно виплисти з «глибин» геометрії.

Категорія: Геометрія | Додав: gdz | Теги: Геометрія, 9 клас, на, та, Істер О.С., самостійних, Відповіді, зошит, Для, тематичних контрольних робіт
Переглядів: 323 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.