<Відповіді Зошит для лабораторних і практичних робіт 9 клас Черевань І.І., Білик О.М. скачати

Відповіді Зошит для лабораторних і практичних робіт 9 клас Черевань І.І., Білик О.М.
13.10.2015, 13:14
Навантаження старшокласників у школі навряд чи можна назвати невеликою. Кожен педагог впевнений, що його наука найголовніша і, відповідно, дає дітям масу інформації, частина з якої їм потрібно осягати самостійно, виконуючи домашню роботу. Але якщо, наприклад, з літератури може щось підказати мама, а з фізики тато, то при згадці хімії батьки найчастіше розводять руками. Така ситуація - відмінний привід вдатися Відповіді Зошит для лабораторних і звісно практичних робіт 9 клас Черевань І.І. та Білик О.М.. Хтось захоче просто списати відповідь, а хтось розібратися з рішенням. ГДЗ дають можливість здійснити обидва варіанти. Готові рішення спрощують нелегке життя старшокласників!


Категорія: Хімія | Додав: gdz | Теги: Білик, Черевань, клас, лабораторних, робіт, практичних, І.І., Для, зошит, Відповіді
Переглядів: 17364 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
ви задовбали. Хоч би відкрили зошит і подивилися, що розміщуєте

Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.