<Математика (рівень стандарту) М.І. Бурда, Т.В. Колесник, Ю.І. Мальований, Н.А. Тарасенкова 10 клас скачати

Математика (рівень стандарту) М.І. Бурда, Т.В. Колесник, Ю.І. Мальований, Н.А. Тарасенкова 10 клас
13.09.2013, 19:46
Математика підручник, авторами якого є: М. І. Бурда, Т. В. Колесник, Ю. І. Мальваний, Н. А. Тарасенкова 10 клас - посібник що містить багато задач,вправ та завдань, які важко вирішити учню, котрий навчається у 10 класі. Проте на допомогу учням, батька м також вчителям прийшла збірка готових домашніх завдань математика 10 клас Бурда, Колесник, Мальований, Тарасенкова. У цій збірці зібрано багато цікавих матеріалів, які стануть в нагоді не лише батькам, але також і вчителю, учням, які вивчають предмет Математика у 10 класі. Відповіді на завдання та запитання математика 10 класу просто допоможуть учням і не тільки. В посібнику зібрано не просто відповіді, а також у посібнику ви знайдете пояснення до кожного завдання, а це вам дозволить якнайкраще закріпити тему і вивчити матеріал який вам потрібен з математики 10 класу. 
Категорія: Математика | Додав: gdz
Переглядів: 10386 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 1.0/4
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.