<Відповіді до збірника задач і контрольних робіт з математики 6 клас Мерзляк (нова програма 2014) скачати

Відповіді до збірника задач і контрольних робіт з математики 6 клас Мерзляк (нова програма 2014)
06.01.2015, 13:01
На жаль, сьогоднішня шкільна програма така, що багатьом школярам доводиться звісно ж витрачати дуже багато часу і сил на її освоєння. Особливо це стосується математики - складного предмета, в методику викладання якої часто вносяться зміни. З тим, що програма з математики стає все більш важкою, погодяться не тільки батьки сьогоднішніх шестикласників, а й вчителі. При цьому вимоги, звісно ж що пред'являються до знань учнів, дуже високі, крім того, не можна забувати також про те, що через кілька років їх чекає здача ДПА і ЗНО. Щоб бути впевненими в своїх знаннях з математики в більш старших класах, шестикласники вже сьогодні повинні розуміти математику і мати тверді знання по ній.

Однак як це може бути можливим, якщо в школі на вивчення математики виділяється мало годин, при високій наповнюваності класів ні про яке індивідуальному підході до кожного учня не може бути й мови, а домашньої роботи так багато, що у школяра просто-напросто не залишається часу на відпочинок після навчання? На жаль, часто єдиним виходом, який бачать батьки, стає звернення до репетиторів, в результаті чого у дитини починає накопичуватися втома - особливо, якщо мова йде про відвідування репетиторів з кількох предметів, адже математика - далеко не єдиний складний предмет у шкільній програмі.
Категорія: Математика | Додав: gdz | Теги: контрольних, клас, Математики, задач, До, робіт, Мерзляк, (нова, збірника, Відповіді
Переглядів: 5078 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.