Переоцінити значимість вивчення української мови в українських школах практично неможливо. Чим більше уваги буде приділятися вивчення цього предмета, тим вище і якісніше будуть всі показники грамотності в даній області. А якраз з грамотністю в країні, як показують всі соціологічні дослідження, в країні великі проблеми. Швидше за все, тут позначається системна криза в освіті, який є характерним не тільки для вивчення даного конкретного предмета, але і присутній у всіх освітніх галузях. За даними досліджень, такого низького рівня грамотності і знання рідної мови серед випускників шкіл, профільних і навіть вищих навчальних закладів не було ще просто ніколи. Соціологи просто б'ють тривогу. А, між тим, саме рівень володіння рідною мовою, загальної та письмової грамотності є прямим показником, що характеризує рівень розвитку всієї нації.  Як бачимо, проблему потрібно вирішувати і як можна швидше.
На нашому сайті учні та їх батьки знайдуть відповіді на всі запитання до підручника Рідна мова О. П. Глазова, Ю. Б. Кузнецова 6 клас. . Батьки зможуть самостійно перевірити хід та правильність виконання завдань, просто порівнявши відповідь з розвязника,тепер не потрібно боятись робити домашнє завдання зі своїми діть тепер Вам це навіть приноситиме задоволення. З думкою про Вас http://learnlit.at.ua

Українська мова | переглядів: 667 | | Коментарі (0)

За допомогою цього ГДЗ файлу Рідна мова М. І. Пентилюк, І. В. Гайдаєнко, А. І. Ляшкевич, С. А. Омельчук 6 клас Ви зможете легше освоювати навчальну програму, також Ви зможете перевірити свої знання.Або якщо Ви батьки Ви з легкістю перевірите знання всоєї дитини та допоможете своїй дитині у навчанні.

Готові домашні завдання до підручника українська мова О. М. Біляєв, Л. М. Симоненкова, Л. В. Скуратівський, Г. Т. Шелехової 11 клас безкоштовно. Тепер робити домашнє завдання стало простіше, адже завдяки цьому чудовому посібнику учень зможе перевірити правильну відповідь.
Українська мова | переглядів: 1062 | | Коментарі (0)

Лише у нас на сайті ви знайдете готові домашні завдання до підручника українська мова О. В. Заболотного, В. В. Заболотного 11 клас (рівень стандарту) безкоштовно і в онлайн режимі.
Українська мова | переглядів: 2847 | | Коментарі (0)

1-4 5-8 ... 29-32 33-36 37-40 41-44 45-48