У шкільній теплиці жило царство квітів, називались вони - хризантеми. Вони любили тишу. Одного дня в теплицю прийшла маленька першокласниця Тіна, у неї тяжко хвора бабуся, їй вночі сало дуже погано і дівчинка хотіла принести бабусі радість подаривши хризантему.
Готові домашні завдання (ГДЗ) онлайн | переглядів: 490 | | Коментарі (0)

Такий простий на перший погляд цей предмет, як "Я у світі", дуже часто підносить сюрприз четверокласниками у вигляді незадовільних оцінок. І тоді школяреві доводиться підтягуватися у навчанні, засиджуючись вечорами за зошитами і практичними роботами. Допомогти у навчанні школяреві може Відповіді до робочого зошита Я у світі 4 клас Бібік.

Вашій увазі відповіді Робочий зошит 4 клас Я у світі Л. Мечник, а також І. Жаркова, М. Жук (до підручника Н. Бібік), в даних відповідях можливі помилки щодо завдань і власне помилки по написанню слів, адже дані відповіді робились на швидку руку (2 частина), першу частину відповідей виконував учень власне 4-го класу...

Серед батьків про просте предметі початкової школи «Я і Україна» вже складають легенди. І ось чому: нерідко завдання зі звичайного підручника за третій клас навіть у дорослих викликають ступор, подивом і нездатність відповісти правильно. Це дуже цікава дисципліна, що увібрала в себе базові знання для багатьох наук. Як бути, якщо завдання додому виявилося занадто складним для малюка і його вже багато чого забулося батька?


1-4 5-8 9-12 ... 37-40 41-41