Кожен учень не з чуток знає, який важкий портфель доводиться щодня носити в школу. І зі школи, зрозуміло, теж, адже шкільні підручники потрібні не тільки на заняттях, але і для того, щоб зробити домашні завдання. Виявляється, є один спосіб полегшити собі життя в прямому сенсі. Тепер зовсім не обов'язково тягнути з собою туди і назад книжки з усіх предметів! Шукай потрібний шкільний підручник онлайн зі свого телефону (історія, література, математика, англійська - ми постійно додаємо нові предмети і підручники) або ж скачай шкільний підручник і користуйся ними при необхідності.
Багатьом учням вже з 1-го класу подобається вивчати англійську і протягом 11 років учні вдосконалюють свої знання і дізнаються для себе все нове (тобто новий матеріал), тому підручник з англійської мови Калініна, Самойлюкевич 11 клас дасть змогу учням краще готуватись до уроків.
Шкільні підручники | переглядів: 515 | | Коментарі (0)

Чудовий підручник Англійська мова Карп’юк 11 клас який допоможе учням краще готуватись до уроків англійської, підготуватись до екзаменів, ЗНО. Зараз ця мова є популярною серед учнів, студентів і багато школярів вже з самого маличку її вивчають, адже корисно знати інші мови.

Це останній навчальний рік у школі, і вам потрібно добре підготуватись до екзаменів і також ЗНО, тобто вам потрібно закріпити свої знання, підручник з алгебри 11 клас Мерзляк допоможе кожному учню, у цьому підручнику також є є інформація про відомих українських математиків.

Цього року ви навчитесь та дізнаєтесь багато цікавої інформації і також почнете вас ознайомлюватися як ви зрозуміли з новою частиною тривалого курсу, а саме початки аналізу. Звісно ж це є галузь математики, яка являє собою новий принцип вивчення функцій і також розглядаються основи статистики і комбінаторики. Підручник з алгебри 11 клас Нелін, Долгова допоможе вам засвоїти новий матеріал.