Кожен учень не з чуток знає, який важкий портфель доводиться щодня носити в школу. І зі школи, зрозуміло, теж, адже шкільні підручники потрібні не тільки на заняттях, але і для того, щоб зробити домашні завдання. Виявляється, є один спосіб полегшити собі життя в прямому сенсі. Тепер зовсім не обов'язково тягнути з собою туди і назад книжки з усіх предметів! Шукай потрібний шкільний підручник онлайн зі свого телефону (історія, література, математика, англійська - ми постійно додаємо нові предмети і підручники) або ж скачай шкільний підручник і користуйся ними при необхідності.
У цьому посібнику міститься 18 комплексних розвивальних занять для дітей 2-3 річного віку. Ця система пропонованих занять, а також ігор і звчиайно вправ спрямована на розвиток активної пізнавальної діяльності у дітей, а також  зв’язного мовлення.
Шкільні підручники | переглядів: 1218 | | Коментарі (0)

Посібник містить основний теоретичний матеріал з курсу хімії 7–9 класів та додатковий матеріал для подальшого поглибленого вивчення хімії. Інформація подана у вигляді таблиць та схем. Наведено алгоритми розв’язання типових задач та приклади типових реакцій. Посібник допоможе систематизувати й поглибити теоретичні знання. Призначений для учнів загальноосвітніх навчальних закладів та абітурієнтів.

Посібник містить різноманітний за змістом та структурою дидактичний матеріал, що допоможе вихователеві під час знайомства дітей із рідною природою в різні пори року. 
Матеріали збірки містять багато загадок, віршів, оповідань, завдань щодо розвитку зв’язного мовлення 

Ця хрестоматія містить усі твори, котрі передбачені програмою ЗНО 2012 навчальному році. Інформацію про письменника подано перед художніми творами, а також назви його найвідоміших творів. Видання призначено для якісної підготовки страшокласників для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і української літератури, а також абітурієнтів і вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.