Підручник з геометрії Апостолова  для 11-ти класників призначений для всіх учнів середньої школи. У книзі доступно зібрано матеріал з цієї цікавої дисципліни, в тому числі основні поняття, теореми і постулати, а також велика кількість вправ для закріплення кожної теми і список контрольних питань для самоперевірки.
Шкільні підручники | переглядів: 671 | | Коментарі (0)

Книга містить завдання, різноманітні за ступенем складності, за всіма основними розділами курсу геометрії середньої школи. До всіх завдань дані рішення або вказівки до рішення.

У змісті книги знайшли відображення найбільш сучасні відомості по найважливіших розділах біологічної науки, включаючи знання про основні рівнях організації живої матерії, біоекологія, теорії еволюції, антропології.

Даний предмет учні вивчають вже досить давно і в 11-класі випала можливість познайомитись з особливостями розмноження живих організмів, також зможете зрозуміти механізм мінливості та спадковості. Разом із підручником з біології Балан, Вервес 11 клас відкриєте звісно ж для себе багато інформації стосовно  історичного розвитку живих організмів, про закони живої природи, отримаєте відповіді на багато запитань.


Шкільні підручники з усіх предметів

Кожен учень не з чуток знає, який важкий портфель доводиться щодня носити в школу. І зі школи, зрозуміло, теж, адже шкільні підручники потрібні не тільки на заняттях, але і для того, щоб зробити домашні завдання. Виявляється, є один спосіб полегшити собі життя в прямому сенсі. Тепер зовсім не обов'язково тягнути з собою туди і назад книжки з усіх предметів! Шукай потрібний шкільний підручник онлайн зі свого телефону (історія, література, математика, англійська - ми постійно додаємо нові предмети і підручники) або ж скачай шкільний підручник і користуйся ними при необхідності.