Це останній навчальний рік у школі, і вам потрібно добре підготуватись до екзаменів і також ЗНО, тобто вам потрібно закріпити свої знання, підручник з алгебри 11 клас Мерзляк допоможе кожному учню, у цьому підручнику також є є інформація про відомих українських математиків.
Шкільні підручники | переглядів: 730 | | Коментарі (0)

Цього року ви навчитесь та дізнаєтесь багато цікавої інформації і також почнете вас ознайомлюватися як ви зрозуміли з новою частиною тривалого курсу, а саме початки аналізу. Звісно ж це є галузь математики, яка являє собою новий принцип вивчення функцій і також розглядаються основи статистики і комбінаторики. Підручник з алгебри 11 клас Нелін, Долгова допоможе вам засвоїти новий матеріал.

У цьому посібнику міститься 18 комплексних розвивальних занять для дітей 2-3 річного віку. Ця система пропонованих занять, а також ігор і звчиайно вправ спрямована на розвиток активної пізнавальної діяльності у дітей, а також  зв’язного мовлення.

Посібник містить основний теоретичний матеріал з курсу хімії 7–9 класів та додатковий матеріал для подальшого поглибленого вивчення хімії. Інформація подана у вигляді таблиць та схем. Наведено алгоритми розв’язання типових задач та приклади типових реакцій. Посібник допоможе систематизувати й поглибити теоретичні знання. Призначений для учнів загальноосвітніх навчальних закладів та абітурієнтів.


Шкільні підручники з усіх предметів

Кожен учень не з чуток знає, який важкий портфель доводиться щодня носити в школу. І зі школи, зрозуміло, теж, адже шкільні підручники потрібні не тільки на заняттях, але і для того, щоб зробити домашні завдання. Виявляється, є один спосіб полегшити собі життя в прямому сенсі. Тепер зовсім не обов'язково тягнути з собою туди і назад книжки з усіх предметів! Шукай потрібний шкільний підручник онлайн зі свого телефону (історія, література, математика, англійська - ми постійно додаємо нові предмети і підручники) або ж скачай шкільний підручник і користуйся ними при необхідності.