Посібник містить різноманітний за змістом та структурою дидактичний матеріал, що допоможе вихователеві під час знайомства дітей із рідною природою в різні пори року. 
Матеріали збірки містять багато загадок, віршів, оповідань, завдань щодо розвитку зв’язного мовлення 
Шкільні підручники | переглядів: 1951 | | Коментарі (0)

Ця хрестоматія містить усі твори, котрі передбачені програмою ЗНО 2012 навчальному році. Інформацію про письменника подано перед художніми творами, а також назви його найвідоміших творів. Видання призначено для якісної підготовки страшокласників для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і української літератури, а також абітурієнтів і вчителів загальноосвітніх навчальних закладів. 

У посібнику вміщено матеріал по всіх темамах, передбаченими програмою ЗНО. Теоретична частина цього матеріалу містить відомості про письменників, а також елементи аналізу художніх творів і стислі перекази текстів, основні теоретико-літературознавчі поняття.


1-4 5-8 ... 217-220 221-224 225-227

Шкільні підручники з усіх предметів

Кожен учень не з чуток знає, який важкий портфель доводиться щодня носити в школу. І зі школи, зрозуміло, теж, адже шкільні підручники потрібні не тільки на заняттях, але і для того, щоб зробити домашні завдання. Виявляється, є один спосіб полегшити собі життя в прямому сенсі. Тепер зовсім не обов'язково тягнути з собою туди і назад книжки з усіх предметів! Шукай потрібний шкільний підручник онлайн зі свого телефону (історія, література, математика, англійська - ми постійно додаємо нові предмети і підручники) або ж скачай шкільний підручник і користуйся ними при необхідності.