<Геометрія Апостолова 11 клас скачати

Геометрія Апостолова 11 клас
09.08.2015, 10:11
Підручник з геометрії Апостолова  для 11-ти класників призначений для всіх учнів середньої школи. У книзі доступно зібрано матеріал з цієї цікавої дисципліни, в тому числі основні поняття, теореми і постулати, а також велика кількість вправ для закріплення кожної теми і список контрольних питань для самоперевірки.

Геометрія - дуже важлива наука, її основи знайшли застосування в багатьох сферах людської діяльності, тому її починають вивчати в школі протягом п'яти років і продовжують поглиблювати знання в інституті на першому курсі. Геометричні фігури оточують нас всюди, а правила і закони, які їм присвячені, використовуються і в будівництві, і в інженерії, і в програмуванні, і в дизайні і т.д.·
Категорія: Шкільні підручники | Додав: gdz | Теги: 11, клас, Геометрія, Шкільні підручники, Апостолова
Переглядів: 472 | Завантажень: 169 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.