Презентація від латинського слова "praesentatio" в перекладі означає представлення для громадськості чогось нового. У наш час головною метою "презентації" є - інформація, яку потрібно донести до цільової аудиторії про об'єкт в простої і зручної мультимедійній формі.  Головні складові - це обов'язково картинки (зображення - невід'ємна частина), наявність текстів, анімації, різних графіків, відео файлів, звукових файлів, все це і є складові, які допомагають слухачам зрозуміти і засвоїти нові знання в більш легкій і цікавій формі. Також головна відмінність від подібних мультимедійних файлів - це безпосереднє управління. Для створення зазвичай використовуються три програми: PowerPoint, SoftMaker Presentations і Multimedia Builder. Найбільше поширена і більш легка програма в освоєння створення і перегляді - PowerPoint
Дана презентація повідає вам про Австралію. З її допомогою ви довідаєтеся не тільки про національну символіку цієї країни, а й про інших цікавих фактах. Вражають і фото австралійської природи, яка відрізняється своїм багатством і оригінальністю. Що ж до населення, то воно багатонаціональне. Всього один відсоток аборигенів населяє Австралію зараз. Переважно там живуть вихідці з Європи, вони становлять 95% всього населення, решта - азіати. Не підуть від вашої уваги і австралійські міста. Столиця Канберра - адміністративний центр Австралії, Сідней - серце ділового світу країни, Мельбурн, столиця штату Вікторія, відрізняється красивими архітектурними будовами. Це хороший приклад якісної презентації з географії.
Презентації | переглядів: 5022 | | Коментарі (1)

У даному архіві знаходиться презентація PowerPoint, присвячена поняттю учасники цивільних правовідносин. Матеріал включає в себе чотири частини.

Перша розповідає про правоздатності та дієздатності громадян, розкриває поняття змісту і властивостей правоздатності, дієздатності неповнолітніх. Друга частина формулює можливість визнання громадянина недієздатним, а також відновлення дієздатності, обмеження дієздатності громадянина, визнання його безвісно відсутнім, оголошення громадянина померлим. У третій частині матеріалу розповідається про правоздатності юридичних осіб, окреслюються ознаки юридичної особи, їх види, освіта і діючі органи, порядок створення та ліквідація.
Презентації | переглядів: 2034 | | Коментарі (2)

У запропонованій вашій увазі презентації PowerPoint розкривається поняття кримінальне покарання. У першій частині презентації мова піде про систему і видах кримінальних покарань, їх ознаках і цілях, а також про основні і додаткові покарання. У другій частині матеріалу автор детально зупиниться на характеристиці всіляких видів покарань. Третя частина оповідає про призначення покарань: загальних засадах призначення покарання, обставин, що пом'якшують провину, обставин, що обтяжують покарання, призначення покарання за злочин, вчинений у співучасті, за злочин при рецидиві, звільнення від кримінальної відповідальності, звільнення від покарання, а також судимості, погашенні і зняття судимості.
Презентації | переглядів: 1661 | | Коментарі (0)

Презентація PowerPoint описує таке юридично-правове поняття, як кримінальна відповідальність за скоєний злочин. Матеріал цієї презентації по праву складається з декількох частин.

Перша частина присвячена поняттю кримінальної відповідальності. У ній йдеться про заснування кримінальної відповідальності, склад злочину, об'єкт і суб'єкт злочину, об'єктивної і суб'єктивної його боці; окреслено вік, починаючи з якого настає кримінальна відповідальність; вводяться поняття мотиву і цілей злочину, осудність особи, яка його вчинила і критерії осудності. У другій частині сформульовані стадії вчинення злочину, наведено види деяких стадій. Третя частина визначає поняття співучасті у злочині, розкриває ознаки організованої групи і злочинного співтовариства, види соучатія і відповідальність за нього. Четверта частина матеріалу розповість учням про обставини, що виключають злочинність діяння, і, нарешті, у п'ятій частині розповідається про рецедивов злочину і його видах.
Презентації | переглядів: 3577 | | Коментарі (0)

1-4 5-8 ... 1261-1264 1265-1268 1269-1272 1273-1276 1277-1280 ... 1305-1308 1309-1309