Презентація від латинського слова "praesentatio" в перекладі означає представлення для громадськості чогось нового. У наш час головною метою "презентації" є - інформація, яку потрібно донести до цільової аудиторії про об'єкт в простої і зручної мультимедійній формі.  Головні складові - це обов'язково картинки (зображення - невід'ємна частина), наявність текстів, анімації, різних графіків, відео файлів, звукових файлів, все це і є складові, які допомагають слухачам зрозуміти і засвоїти нові знання в більш легкій і цікавій формі. Також головна відмінність від подібних мультимедійних файлів - це безпосереднє управління. Для створення зазвичай використовуються три програми: PowerPoint, SoftMaker Presentations і Multimedia Builder. Найбільше поширена і більш легка програма в освоєння створення і перегляді - PowerPoint
У презентації PowerPoint мова піде про такий актуальному в нашому житті понятті, як трудовий договір. Для зручності сприйняття матеріал поділений на кілька частин.

З першої частини, яка розкриває поняття трудового договору, ви дізнаєтеся про свободу укладення договору, його ознаках, сторонах, суб'єктах та їх обов'язки. Друга частина презентації повідає учням про значення трудового договору, видах його умов. Третя частина присвячена порядку укладення договору; в ній йдеться про необхідні для цього документи, випробувальному терміні та трудовій книжці. У четвертій частині розповідається про види трудових договорів. П'ята частина розповість вам про поняття переведення на іншу роботу, а також про види таких переказів. У шостій заключній частині приведені всі можливі підстави для припинення трудового договору, сформульовані порядок розірвання договору та виплати вихідної допомоги.
Презентації | переглядів: 3622 | | Коментарі (0)

Презентація PowerPoint, пропонована вашій увазі, охоплює поняття системи права і галузей права. У матеріалі йдеться про такі галузі права, як конституційне (державне), адміністративне, кримінальне та цивільне право; дається визначення та коротка характеристика всіх галузей права, розкриваються деякі супутні юридичні терміни і поняття.
Презентації | переглядів: 1414 | | Коментарі (0)

Презентація PowerPoint присвячена сімейному праву. Перша частина матеріалу визначає поняття сімейного права і джерела сімейного права в юридичній практиці. У другій частині формулюються особисті та майнові права громадян у тому числі при розірванні шлюбу, вводиться поняття шлюбного договору. Третя частина оповідає про права та обов'язки батьків і дітей: про встановлення походження дітей, про права неповнолітніх дітей, про права та обов'язки батьків і позбавлення батьківських прав. Четверта частина окреслить коло аліментних зобов'язань громадян перед неповнолітніми дітьми, непрацездатними батьками і нужденними подружжям.
Презентації | переглядів: 4505 | | Коментарі (0)

Що являє собою підприємницька діяльність? Які риси підприємництва? Які існують форми і принципи регулювання підприємницької діяльності? Що таке суб'єкти і об'єкти підприємництва? Яким буває державне регулювання підприємницької діяльності? Якими рисами характеру потрібно володіти, щоб стати успішним підприємцем? Відповіді на ці та безліч інших запитань Ви знайдете в барвистої і пізнавальної презентації на тему «Підприємницька діяльність».
Презентації | переглядів: 2395 | | Коментарі (0)

1-4 5-8 ... 1265-1268 1269-1272 1273-1276 1277-1280 1281-1284 ... 1305-1308 1309-1309