Презентація від латинського слова "praesentatio" в перекладі означає представлення для громадськості чогось нового. У наш час головною метою "презентації" є - інформація, яку потрібно донести до цільової аудиторії про об'єкт в простої і зручної мультимедійній формі.  Головні складові - це обов'язково картинки (зображення - невід'ємна частина), наявність текстів, анімації, різних графіків, відео файлів, звукових файлів, все це і є складові, які допомагають слухачам зрозуміти і засвоїти нові знання в більш легкій і цікавій формі. Також головна відмінність від подібних мультимедійних файлів - це безпосереднє управління. Для створення зазвичай використовуються три програми: PowerPoint, SoftMaker Presentations і Multimedia Builder. Найбільше поширена і більш легка програма в освоєння створення і перегляді - PowerPoint
У запропонованій вашій увазі презентації PowerPoint розкривається поняття кримінальне покарання. У першій частині презентації мова піде про систему і видах кримінальних покарань, їх ознаках і цілях, а також про основні і додаткові покарання. У другій частині матеріалу автор детально зупиниться на характеристиці всіляких видів покарань. Третя частина оповідає про призначення покарань: загальних засадах призначення покарання, обставин, що пом'якшують провину, обставин, що обтяжують покарання, призначення покарання за злочин, вчинений у співучасті, за злочин при рецидиві, звільнення від кримінальної відповідальності, звільнення від покарання, а також судимості, погашенні і зняття судимості.
Презентації | переглядів: 1722 | | Коментарі (0)

Презентація PowerPoint описує таке юридично-правове поняття, як кримінальна відповідальність за скоєний злочин. Матеріал цієї презентації по праву складається з декількох частин.

Перша частина присвячена поняттю кримінальної відповідальності. У ній йдеться про заснування кримінальної відповідальності, склад злочину, об'єкт і суб'єкт злочину, об'єктивної і суб'єктивної його боці; окреслено вік, починаючи з якого настає кримінальна відповідальність; вводяться поняття мотиву і цілей злочину, осудність особи, яка його вчинила і критерії осудності. У другій частині сформульовані стадії вчинення злочину, наведено види деяких стадій. Третя частина визначає поняття співучасті у злочині, розкриває ознаки організованої групи і злочинного співтовариства, види соучатія і відповідальність за нього. Четверта частина матеріалу розповість учням про обставини, що виключають злочинність діяння, і, нарешті, у п'ятій частині розповідається про рецедивов злочину і його видах.
Презентації | переглядів: 3725 | | Коментарі (0)

У презентації PowerPoint мова піде про такий актуальному в нашому житті понятті, як трудовий договір. Для зручності сприйняття матеріал поділений на кілька частин.

З першої частини, яка розкриває поняття трудового договору, ви дізнаєтеся про свободу укладення договору, його ознаках, сторонах, суб'єктах та їх обов'язки. Друга частина презентації повідає учням про значення трудового договору, видах його умов. Третя частина присвячена порядку укладення договору; в ній йдеться про необхідні для цього документи, випробувальному терміні та трудовій книжці. У четвертій частині розповідається про види трудових договорів. П'ята частина розповість вам про поняття переведення на іншу роботу, а також про види таких переказів. У шостій заключній частині приведені всі можливі підстави для припинення трудового договору, сформульовані порядок розірвання договору та виплати вихідної допомоги.
Презентації | переглядів: 3814 | | Коментарі (0)

Презентація PowerPoint, пропонована вашій увазі, охоплює поняття системи права і галузей права. У матеріалі йдеться про такі галузі права, як конституційне (державне), адміністративне, кримінальне та цивільне право; дається визначення та коротка характеристика всіх галузей права, розкриваються деякі супутні юридичні терміни і поняття.
Презентації | переглядів: 1493 | | Коментарі (0)

1-4 5-8 ... 1265-1268 1269-1272 1273-1276 1277-1280 1281-1284 ... 1305-1308 1309-1311