Презентація від латинського слова "praesentatio" в перекладі означає представлення для громадськості чогось нового. У наш час головною метою "презентації" є - інформація, яку потрібно донести до цільової аудиторії про об'єкт в простої і зручної мультимедійній формі.  Головні складові - це обов'язково картинки (зображення - невід'ємна частина), наявність текстів, анімації, різних графіків, відео файлів, звукових файлів, все це і є складові, які допомагають слухачам зрозуміти і засвоїти нові знання в більш легкій і цікавій формі. Також головна відмінність від подібних мультимедійних файлів - це безпосереднє управління. Для створення зазвичай використовуються три програми: PowerPoint, SoftMaker Presentations і Multimedia Builder. Найбільше поширена і більш легка програма в освоєння створення і перегляді - PowerPoint
У представленій тут презентації PowerPoint по праву розкривається поняття спадкового права. Матеріал умовно розділений на 4 частини. У першій частині розповідається про поняття спадкування, відкриття спадщини, місце і час відкриття, а також про прийняття спадщини. Далі мова піде про те, чим відрізняється спадкування за законом від спадкування за заповітом. Друга частина раскажет вам про такі нюанси спадкування за заповітом, як заповідальний відмова, зміна заповіту, скасування заповіту, виконання заповіту і деяких інших. У розділі, присвяченому спадкоємства за законом, йдеться про черговість спадкування, спадкуванні особами, які перебувають на иждевении, розділ спадщини. Заключна, четверта частина презентації повідає учням про відмову від спадщини і формах даного відмови.
Презентації | переглядів: 3335 | | Коментарі (0)

Презентація PowerPoint присвячена поняттям адміністративного правопорушення і адміністративної відповідальності. Мова в ній піде про ознаки адміністративного правопорушення, об'єктивних і суб'єктивних елементах складу правопорушення, об'єкт і суб'єкт правопорушення, а також про об'єктивну і суб'єктивної сторони складу правопорушення. Розділ, що оповідає про адміністративну відповідальність, розкриє учням поняття адміністративної деліктоздатності, терміну давності, цілі і видів адміністративної відповідальності, порядку накладення адміністративного стягнення. Презентація на російській мові, тому вам буде лише потрібно перекласти з російської на українську.
Презентації | переглядів: 2854 | | Коментарі (0)

Презентація розповідає про основні правила прийому їжі, про кишкових інфекціях і глистових інвазіях. У ній зібрані цікаві факти про їжу. Крім цього, вона знайомить нас з таким поняттям як ботулізм та його ознаках. Окремо розглядається тема впливу алкоголю на здоров'я внутрішніх органів людини. Підібрана інформація та ілюстрації по темі змушують задуматися про важливість дотримання правил харчування.
Презентації | переглядів: 1898 | | Коментарі (0)

Презентація наочно демонструє освіта яйцеклітини і шлях, який вона проходить, якщо буде запліднена і якщо не буде. Ми бачимо, як утворюється і розвивається зародок і плід, дізнаємося про фактори, які впливають на ембріогенез. Вплив шкідливих факторів на організм жінки при вагітності може мати наслідки. Дана презентація застерігає від дій, які можуть спричинити за собою ці небажані наслідки.
Матеріал презентації може використовуватися в освітніх цілях. Наприкінці є контрольні питання за матеріалом, за допомогою яких можна перевірити результат засвоєння знань.
Презентації | переглядів: 2532 | | Коментарі (0)

1-4 5-8 ... 1277-1280 1281-1284 1285-1288 1289-1292 1293-1296 ... 1309-1312 1313-1314