Презентація від латинського слова "praesentatio" в перекладі означає представлення для громадськості чогось нового. У наш час головною метою "презентації" є - інформація, яку потрібно донести до цільової аудиторії про об'єкт в простої і зручної мультимедійній формі.  Головні складові - це обов'язково картинки (зображення - невід'ємна частина), наявність текстів, анімації, різних графіків, відео файлів, звукових файлів, все це і є складові, які допомагають слухачам зрозуміти і засвоїти нові знання в більш легкій і цікавій формі. Також головна відмінність від подібних мультимедійних файлів - це безпосереднє управління. Для створення зазвичай використовуються три програми: PowerPoint, SoftMaker Presentations і Multimedia Builder. Найбільше поширена і більш легка програма в освоєння створення і перегляді - PowerPoint
Презентація наочно демонструє освіта яйцеклітини і шлях, який вона проходить, якщо буде запліднена і якщо не буде. Ми бачимо, як утворюється і розвивається зародок і плід, дізнаємося про фактори, які впливають на ембріогенез. Вплив шкідливих факторів на організм жінки при вагітності може мати наслідки. Дана презентація застерігає від дій, які можуть спричинити за собою ці небажані наслідки.
Матеріал презентації може використовуватися в освітніх цілях. Наприкінці є контрольні питання за матеріалом, за допомогою яких можна перевірити результат засвоєння знань.
Презентації | переглядів: 2554 | | Коментарі (0)

Сім'я повинна стежити за своїм бюджетом і ретельно відслідковувати і тримати під контролем доходи і витрати. Вартість життя зараз дуже висока і потрібно вміти розраховувати свої можливості, щоб ні в чому собі не відмовляти. Як збільшити свої кошти? Дізнайся це у презентації на тему: «Доходи і витрати сім'ї».
Презентації | переглядів: 828 | | Коментарі (0)

Нерідко в процесі ознайомлення з новим предметом - фізикою - учні задаються питанням, що за наука фізика, що вона вивчає? Відповіді на ці та багато інших питань ви знайдете в цієї презентації PowerPoint.

У першій частині даного матеріалу розповідається про науки, які вивчають природу, про явища природи, які розглядає фізика. Далі ви дізнаєтеся про різні способи вивчення природи, про те, для чого люди вивчають фізику; будуть сформульовані визначення різних фізичних термінів і понять. Прикінцеві розділи презентації «Перевір себе» і «Дайте відповідь на питання», призначені для перевірки ступеня засвоєння нових знань учнями.
Презентації | переглядів: 773 | | Коментарі (0)

У справжній презентації PowerPoint на тему сила мова піде про три основних видах сил - силі тяжіння, силі пружності і силі тертя. У першій частині матеріалу буде дано визначення поняттю сили як такого, наведені одиниці виміру і прилад для вимірювання сили, введені поняття вектора сили і величини сили; окремий слайд присвячений терміну маса тіла і приладу для вимірювання маси - ваг.

Наступні розділи презентації розкриють учням поняття сил тяжіння, пружності і тертя, розкажуть про взаємодію тіл і рівновазі різних видів сил, що діють на тіло.
Презентації | переглядів: 1235 | | Коментарі (0)

1-4 5-8 ... 1281-1284 1285-1288 1289-1292 1293-1296 1297-1300 ... 1309-1312 1313-1315