Презентація від латинського слова "praesentatio" в перекладі означає представлення для громадськості чогось нового. У наш час головною метою "презентації" є - інформація, яку потрібно донести до цільової аудиторії про об'єкт в простої і зручної мультимедійній формі.  Головні складові - це обов'язково картинки (зображення - невід'ємна частина), наявність текстів, анімації, різних графіків, відео файлів, звукових файлів, все це і є складові, які допомагають слухачам зрозуміти і засвоїти нові знання в більш легкій і цікавій формі. Також головна відмінність від подібних мультимедійних файлів - це безпосереднє управління. Для створення зазвичай використовуються три програми: PowerPoint, SoftMaker Presentations і Multimedia Builder. Найбільше поширена і більш легка програма в освоєння створення і перегляді - PowerPoint
У справжній презентації PowerPoint на тему змінний електричний струм розглянуті такі фізичні явища, як коливання математичного маятника і коливання електромагнітного поля; пристрій, принципи роботи та застосування генератора змінного струму і трансформатора; наведені формули для обчислення коефіцієнта трансформації та приклади розв'язання задач.
Презентації | переглядів: 2711 | | Коментарі (0)

Дана презентація PowerPoint на тему оптика, розкриє учням принципи роботи різних оптичних приладів.

Із сьогодення матеріалу ви дізнаєтеся про те, як влаштований фотоапарат, про хід променів світла у фотоапараті, про устрій фотоплівки і цифрової фотокамери. Автор презентації окремо зупиниться на будові найдосконалішого природного оптичного приладу - людського ока, розповість про хід променів світла в оці, про дефекти зору і способах їх корекції. Буде розглянута робота таких оптичних приладів, як лупа, мікроскоп, телескоп, а також такі явища, як спектр випромінювання сонця і кольоровий зір.
Презентації | переглядів: 2349 | | Коментарі (0)

Справжня презентація PowerPoint оповідає про електіческіе напрузі. Електрика - це явище, без якого немислиме життя сучасного соціуму.

Що таке електрична напруга? За якою формулою воно визначається? Хто його відкрив? Яким приладом воно вимірюється? Чим небезпечне для життя висока напруга? Відповіді на ці та багато інших питань ви знайдете на сторінках презентації, що міститься в даному архіві.
Презентації | переглядів: 718 | | Коментарі (0)

Пропонована вашій увазі презентація PowerPoint, присвячена історії фізики в питаннях і завданнях, призначена для факультативних занять з фізики. У ній розповідається про видатних вчених-фізиків минулого, перераховуються найбільш знаменні відкриття, зроблені цими вченими.

Перший слайд презентації оповідає про англійську ботаніки Роберті Брауні і відкритому їм Браунівському русі частинок. Другий слайд повідає учням про англійську фізики Джеймс Клерк Максвелл і законі розподілу молекул за швидкостями. Третій слайд розповість про австрійський фізиці Людвізі Больцмануфункції розподілу, названої його ім'ям і основному кінетичному рівнянні газів. З четвертого слайда учні дізнаються про французький фізиці Жане Батісті Перреном, доказали реальність існування молекул. П'ята і наступні сторінки презентації присвячені американському фізику німецького походження Отто Штерна і його дослідам.
Презентації | переглядів: 776 | | Коментарі (0)

1-4 5-8 ... 1289-1292 1293-1296 1297-1300 1301-1304 1305-1308 ... 1313-1316 1317-1317