Пропонована вашій увазі презентація PowerPoint, присвячена історії фізики в питаннях і завданнях, призначена для факультативних занять з фізики. У ній розповідається про видатних вчених-фізиків минулого, перераховуються найбільш знаменні відкриття, зроблені цими вченими.

Перший слайд презентації оповідає про англійську ботаніки Роберті Брауні і відкритому їм Браунівському русі частинок. Другий слайд повідає учням про англійську фізики Джеймс Клерк Максвелл і законі розподілу молекул за швидкостями. Третій слайд розповість про австрійський фізиці Людвізі Больцмануфункції розподілу, названої його ім'ям і основному кінетичному рівнянні газів. З четвертого слайда учні дізнаються про французький фізиці Жане Батісті Перреном, доказали реальність існування молекул. П'ята і наступні сторінки презентації присвячені американському фізику німецького походження Отто Штерна і його дослідам.
Презентації | переглядів: 981 | | Коментарі (0)

Справжня презентація PowerPoint розповість учням про закон Джоуля-Ленца. Що відображає цей закон? Ким він був сформульований? Які електронагрівальні прилади працюють за цим принципом? Яка формула, що виражає цей закон?
Презентації | переглядів: 1850 | | Коментарі (0)

Справжня презентація PowerPoint оповідає про давньогрецького вченого, математики та винахідника Архімеда, про його відкриття і сформульованому їм законі. Найбільше практичне значення мають три умови, відкриті Архімедом, які стали основою науки про плавання суден.
Презентації | переглядів: 2146 | | Коментарі (0)

Презентація PowerPoint, що міститься в цьому архіві, присвячена питанням пристрою всесвіту, починаючи з мікро-і закінчуючи макросвітом. Автор матеріалу зачіпає базові поняття класичної фізики і теорії відносності, основи квантової механіки і будови матерії, фізичного вакууму і макросвіту, розкриває класифікацію зірок і видів галактик, а також призводить наочну діаграму процентного співвідношення складу всесвіту.
Презентації | переглядів: 2604 | | Коментарі (0)


Для чого потрібні презентації

В даний час для успішного виступу перед будь-якою аудиторією вже просто недостатньо розповісти про свій продукт, ідеї або виступити з доповіддю в школі, університеті або на роботі. Ваші слухачі обов'язково захочуть своїми очима побачити фотографії, красиві графіки, зрозумілі креслення, побачити відеокліпи, які перетворять двомірне зображення в тривимірний об'єкт. Саме з цієї причини в наш час вже неможливо обійтися без інтерактивної презентації або навчання без використання презентації в форматі powerpoint. Достеменно відомо, що людина, як правило, засвоює приблизно 15-65% то, що почув, 15-67% того, що сам побачив, і 60-80% одночасно почутого і побаченого.

Презентація (лат. "Praesentatio") - означає суспільне уявлення чого-небудь нового, недавно створеного або з'явився. В наші дні головною метою презентації є передача інформації, яка повинна дійти до потрібної аудиторії в простій і зручною мультимедійній формі.

Завантажити готові презентації Power Point на будь-яку тему

Створення презентацій, в тому числі powerpoint, стало обов'язковим справою в різних процесах і сферах діяльності людей: маркетингу, дизайні, педагогіці, економіці, інженерії. Скористатися презентацією - до певної міри вже запорука успіху, так як перед усіма слухачами презентація відкриває нові вектори в розвитку думки, креативного мислення, передбачає творчий підхід до вирішення проблеми, дає поштовх до нових можливостей для навчання та творчого зростання.

При проведенні уроків в школі чи вузі презентація є гарною підмогою, як вчителю, так і учню. Програма PowerPoint, включена в офісний пакет MicrosoftOffice, є одним з найбільш потужних і простих в освоєнні коштів, для створення інтерактивних презентаційpowerpoint, що відповідають найвищим вимогам. За допомогою презентації створеної цією програмою кожен, маючи базові навички оратора, може організувати ефектне і, що важливо, ефективний супровід виступу. Так як виступати доводиться багатьом успішним і цілеспрямованим людям, тобто не малий сенс витратити достатньо часу для освоєння принципів роботи з даною програмою.