У справжній презентації PowerPoint розповідається про вакуумних приладах. Перші слайди матеріалу присвячені поняттю вакууму і його видам - ​​технічному і фізичному вакууму. Далі йде опис вакуумного насоса і принципів його роботи, наведено класифікацію видів вакуумних насосів. Окрему увагу приділено опису принципів роботи турбомолекулярного насоса. Наступні розділи презентації оповідають про таких приладах як вакуумметр, гіротрон, клістрон, лампа біжучої хвилі.
Презентації | переглядів: 1352 | | Коментарі (0)

Презентація PowerPoint з фізики, що міститься в цьому архіві, присвячена Альберту Ейнштейну - людині, перевернула уявлення людства про Всесвіт. Матеріал містить як біографічні дані, так і інформацію про наукову діяльність вченого - перераховані найбільш значимі фізичні теорії, розроблені Ейнштейном. Окремий слайд оповідає про нагороди і премії великого вченого.
Презентації | переглядів: 2800 | | Коментарі (0)

Презентація для аудиторії 5 класу і розповідає про будову клітини. Багато ілюстрацій тварин і рослинних клітин. У презентації показано будова клітин, також наведено порівняння різних одноклітинних організмів.
Презентації | переглядів: 5611 | | Коментарі (0)

Презентація з біології на тему: Середовища існування тварин складається з 34 слайдів, а також містить інформацію про зв'язок з іншими компонентами екосистеми, середовища існування тварин, їх поведінку.
Презентації | переглядів: 2964 | | Коментарі (0)


Для чого потрібні презентації

В даний час для успішного виступу перед будь-якою аудиторією вже просто недостатньо розповісти про свій продукт, ідеї або виступити з доповіддю в школі, університеті або на роботі. Ваші слухачі обов'язково захочуть своїми очима побачити фотографії, красиві графіки, зрозумілі креслення, побачити відеокліпи, які перетворять двомірне зображення в тривимірний об'єкт. Саме з цієї причини в наш час вже неможливо обійтися без інтерактивної презентації або навчання без використання презентації в форматі powerpoint. Достеменно відомо, що людина, як правило, засвоює приблизно 15-65% то, що почув, 15-67% того, що сам побачив, і 60-80% одночасно почутого і побаченого.

Презентація (лат. "Praesentatio") - означає суспільне уявлення чого-небудь нового, недавно створеного або з'явився. В наші дні головною метою презентації є передача інформації, яка повинна дійти до потрібної аудиторії в простій і зручною мультимедійній формі.

Завантажити готові презентації Power Point на будь-яку тему

Створення презентацій, в тому числі powerpoint, стало обов'язковим справою в різних процесах і сферах діяльності людей: маркетингу, дизайні, педагогіці, економіці, інженерії. Скористатися презентацією - до певної міри вже запорука успіху, так як перед усіма слухачами презентація відкриває нові вектори в розвитку думки, креативного мислення, передбачає творчий підхід до вирішення проблеми, дає поштовх до нових можливостей для навчання та творчого зростання.

При проведенні уроків в школі чи вузі презентація є гарною підмогою, як вчителю, так і учню. Програма PowerPoint, включена в офісний пакет MicrosoftOffice, є одним з найбільш потужних і простих в освоєнні коштів, для створення інтерактивних презентаційpowerpoint, що відповідають найвищим вимогам. За допомогою презентації створеної цією програмою кожен, маючи базові навички оратора, може організувати ефектне і, що важливо, ефективний супровід виступу. Так як виступати доводиться багатьом успішним і цілеспрямованим людям, тобто не малий сенс витратити достатньо часу для освоєння принципів роботи з даною програмою.