Презентація з біології на тему: Шкіра складається з 6 слайдів, також містить інформацію про орган дотику та шкіру.
Презентації | переглядів: 2992 | | Коментарі (0)

У цій презентації ви дізнаєтесь що ж собою представляє клас ссавці, їхню анотомічну будову, м'язову систему, травну систему, дихальну систему, кровоносну систему, органи чуття, стетеву систему та багато іншого. Презентації з біології на тему: Ссавці складається з 30 слайдів, аткож у цій презентації багато зображень і текстової інформації.
Презентації | переглядів: 6009 | | Коментарі (0)

У цій презентації ви дізнаєтесь багато цікавого про сонце й тепло, наприклад те що нагрівання земної поверхні залежить від висоти Сонця на небосхилі. Презентації з біології на тему: Сонячне світло й тепло складається з 46 слайдів та безліч ілюстрацій, надіємось що вам презентація сподобається і ви дізнаєтесь багато цікавого.
Презентації | переглядів: 969 | | Коментарі (0)

У цій презентації ви дізнаєтесь про молекули води, різні стани води, вода в харчуванні, вода в організмі людини, розподіл води в організмі, вода в крові, виділення води з організму, функції води в організмі. Презентації з біології на тему: Вода в організмах складається з 20 слайдів.
Презентації | переглядів: 1752 | | Коментарі (0)


Для чого потрібні презентації

В даний час для успішного виступу перед будь-якою аудиторією вже просто недостатньо розповісти про свій продукт, ідеї або виступити з доповіддю в школі, університеті або на роботі. Ваші слухачі обов'язково захочуть своїми очима побачити фотографії, красиві графіки, зрозумілі креслення, побачити відеокліпи, які перетворять двомірне зображення в тривимірний об'єкт. Саме з цієї причини в наш час вже неможливо обійтися без інтерактивної презентації або навчання без використання презентації в форматі powerpoint. Достеменно відомо, що людина, як правило, засвоює приблизно 15-65% то, що почув, 15-67% того, що сам побачив, і 60-80% одночасно почутого і побаченого.

Презентація (лат. "Praesentatio") - означає суспільне уявлення чого-небудь нового, недавно створеного або з'явився. В наші дні головною метою презентації є передача інформації, яка повинна дійти до потрібної аудиторії в простій і зручною мультимедійній формі.

Завантажити готові презентації Power Point на будь-яку тему

Створення презентацій, в тому числі powerpoint, стало обов'язковим справою в різних процесах і сферах діяльності людей: маркетингу, дизайні, педагогіці, економіці, інженерії. Скористатися презентацією - до певної міри вже запорука успіху, так як перед усіма слухачами презентація відкриває нові вектори в розвитку думки, креативного мислення, передбачає творчий підхід до вирішення проблеми, дає поштовх до нових можливостей для навчання та творчого зростання.

При проведенні уроків в школі чи вузі презентація є гарною підмогою, як вчителю, так і учню. Програма PowerPoint, включена в офісний пакет MicrosoftOffice, є одним з найбільш потужних і простих в освоєнні коштів, для створення інтерактивних презентаційpowerpoint, що відповідають найвищим вимогам. За допомогою презентації створеної цією програмою кожен, маючи базові навички оратора, може організувати ефектне і, що важливо, ефективний супровід виступу. Так як виступати доводиться багатьом успішним і цілеспрямованим людям, тобто не малий сенс витратити достатньо часу для освоєння принципів роботи з даною програмою.