У цій презентації ви дізнаєтесь що таке фітоценоз, взаємозв’язки рослин в фітоценозі, класи рослинних угрупувань. Презентації з біології на тему: Вплив біотичних факторів на рослини складається  із 16 слайдів, також у цій презентації є зображення.
Презентації | переглядів: 1545 | | Коментарі (0)

Презентація з англійської мови «Canada» містить графічні, а також текстові матеріали, презентація є грамотною і барвистою. У цій презентації представлена інформація про Канаду: природні ресурси, наведені відомості про знаменитих людей, також докладно описана столиця.
Презентації | переглядів: 4397 | | Коментарі (0)

У цій презентації ідеться про біографію В.О.Сухомлинського, а також його творчість. Презентація з Української Літератури на тему В.О.Сухомлинський є цікавою і ви дізнаєтесь більше про цю людину.
Презентації | переглядів: 1782 | | Коментарі (0)

У цій презентації ви дізнаєтесь про значення водоростей у природі, а також  господарстві людини. Презентація складається з 13 слайдів.
Презентації | переглядів: 2802 | | Коментарі (0)


Для чого потрібні презентації

В даний час для успішного виступу перед будь-якою аудиторією вже просто недостатньо розповісти про свій продукт, ідеї або виступити з доповіддю в школі, університеті або на роботі. Ваші слухачі обов'язково захочуть своїми очима побачити фотографії, красиві графіки, зрозумілі креслення, побачити відеокліпи, які перетворять двомірне зображення в тривимірний об'єкт. Саме з цієї причини в наш час вже неможливо обійтися без інтерактивної презентації або навчання без використання презентації в форматі powerpoint. Достеменно відомо, що людина, як правило, засвоює приблизно 15-65% то, що почув, 15-67% того, що сам побачив, і 60-80% одночасно почутого і побаченого.

Презентація (лат. "Praesentatio") - означає суспільне уявлення чого-небудь нового, недавно створеного або з'явився. В наші дні головною метою презентації є передача інформації, яка повинна дійти до потрібної аудиторії в простій і зручною мультимедійній формі.

Завантажити готові презентації Power Point на будь-яку тему

Створення презентацій, в тому числі powerpoint, стало обов'язковим справою в різних процесах і сферах діяльності людей: маркетингу, дизайні, педагогіці, економіці, інженерії. Скористатися презентацією - до певної міри вже запорука успіху, так як перед усіма слухачами презентація відкриває нові вектори в розвитку думки, креативного мислення, передбачає творчий підхід до вирішення проблеми, дає поштовх до нових можливостей для навчання та творчого зростання.

При проведенні уроків в школі чи вузі презентація є гарною підмогою, як вчителю, так і учню. Програма PowerPoint, включена в офісний пакет MicrosoftOffice, є одним з найбільш потужних і простих в освоєнні коштів, для створення інтерактивних презентаційpowerpoint, що відповідають найвищим вимогам. За допомогою презентації створеної цією програмою кожен, маючи базові навички оратора, може організувати ефектне і, що важливо, ефективний супровід виступу. Так як виступати доводиться багатьом успішним і цілеспрямованим людям, тобто не малий сенс витратити достатньо часу для освоєння принципів роботи з даною програмою.