Коли було заборонене українське слово, він продовжував писати рідною мовою та знаходив шлях до читача, у презентації йде мова про його творчий шлях.
Презентації | переглядів: 92 | | Коментарі (0)

Презентація про суспільно-побутові, а саме козацькі, кріпацькі, чумацькі, бурлацькі, солдатські, заробітчанські пісні.
Презентації | переглядів: 108 | | Коментарі (0)

Дана презентація дасть змгу якісно і корисно провести урок в 5 класі з української літератури. Це гра інтерактив, вчитель одразу буде бачити хто готувався до уроку і зможе виставти хороші оцінки. Як показує практика школярам цікавіше на уроках коли вони спілкуються між собою, завдяки такій пезентації урок стане цікавим, а учні закріплять матеріал краще.
Презентації | переглядів: 153 | | Коментарі (0)

Прекрасна презентація для проведення уроку для учнів 5х класів по темі: І. Франко "Фарбований лис", ця презентація гра-інтерактив, учням буде цікаво та корисно, а вчитель дізнається хто краще підготувався до уроку. Також у презентації присутня інформація про образ лиса в казці.
Презентації | переглядів: 144 | | Коментарі (0)


Для чого потрібні презентації

В даний час для успішного виступу перед будь-якою аудиторією вже просто недостатньо розповісти про свій продукт, ідеї або виступити з доповіддю в школі, університеті або на роботі. Ваші слухачі обов'язково захочуть своїми очима побачити фотографії, красиві графіки, зрозумілі креслення, побачити відеокліпи, які перетворять двомірне зображення в тривимірний об'єкт. Саме з цієї причини в наш час вже неможливо обійтися без інтерактивної презентації або навчання без використання презентації в форматі powerpoint. Достеменно відомо, що людина, як правило, засвоює приблизно 15-65% то, що почув, 15-67% того, що сам побачив, і 60-80% одночасно почутого і побаченого.

Презентація (лат. "Praesentatio") - означає суспільне уявлення чого-небудь нового, недавно створеного або з'явився. В наші дні головною метою презентації є передача інформації, яка повинна дійти до потрібної аудиторії в простій і зручною мультимедійній формі.

Завантажити готові презентації Power Point на будь-яку тему

Створення презентацій, в тому числі powerpoint, стало обов'язковим справою в різних процесах і сферах діяльності людей: маркетингу, дизайні, педагогіці, економіці, інженерії. Скористатися презентацією - до певної міри вже запорука успіху, так як перед усіма слухачами презентація відкриває нові вектори в розвитку думки, креативного мислення, передбачає творчий підхід до вирішення проблеми, дає поштовх до нових можливостей для навчання та творчого зростання.

При проведенні уроків в школі чи вузі презентація є гарною підмогою, як вчителю, так і учню. Програма PowerPoint, включена в офісний пакет MicrosoftOffice, є одним з найбільш потужних і простих в освоєнні коштів, для створення інтерактивних презентаційpowerpoint, що відповідають найвищим вимогам. За допомогою презентації створеної цією програмою кожен, маючи базові навички оратора, може організувати ефектне і, що важливо, ефективний супровід виступу. Так як виступати доводиться багатьом успішним і цілеспрямованим людям, тобто не малий сенс витратити достатньо часу для освоєння принципів роботи з даною програмою.