Ця презентація краще підійде для вчителя, а саме для проведення уроку в 5 класі по темі "Хуха-Моховинка" добро і зло в казці, автором якої є В. Королів-Старий, урок повинен пройти цікаво та корисно для учнів 5-х класів.
Презентації | переглядів: 152 | | Коментарі (0)

Маємо чудову можливість ознайомитись з фазами фотосинтезу у цій презентації, ви дізнаєтесь про передачу енергії збудження і поглинання світла, а також фотоліз води та багато цікавого.
Презентації | переглядів: 121 | | Коментарі (0)

Хочете більше дізнатись про Україну? Тоді у вас є чудова можливість переглянути презентацію Ukraine англійською мовою. У ній зібрано багато матеріалу стосовно культури, клімату, географічного положення та інше. Наша країна має нелегку історію…
Презентації | переглядів: 128 | | Коментарі (0)

Незважаючи на всі достатоки рослинного світу на Землі, хто б міг подумати, що знайдуться серед рослин і м'ясоїдні. Хижі рослини в більшості своїй живуть на мізерному грунті, нестача поживних речовин поповнюють за рахунок найпростіших живих організмів: переважно комах і інших членистоногих.
 
Презентації | переглядів: 119 | | Коментарі (0)


Для чого потрібні презентації

В даний час для успішного виступу перед будь-якою аудиторією вже просто недостатньо розповісти про свій продукт, ідеї або виступити з доповіддю в школі, університеті або на роботі. Ваші слухачі обов'язково захочуть своїми очима побачити фотографії, красиві графіки, зрозумілі креслення, побачити відеокліпи, які перетворять двомірне зображення в тривимірний об'єкт. Саме з цієї причини в наш час вже неможливо обійтися без інтерактивної презентації або навчання без використання презентації в форматі powerpoint. Достеменно відомо, що людина, як правило, засвоює приблизно 15-65% то, що почув, 15-67% того, що сам побачив, і 60-80% одночасно почутого і побаченого.

Презентація (лат. "Praesentatio") - означає суспільне уявлення чого-небудь нового, недавно створеного або з'явився. В наші дні головною метою презентації є передача інформації, яка повинна дійти до потрібної аудиторії в простій і зручною мультимедійній формі.

Завантажити готові презентації Power Point на будь-яку тему

Створення презентацій, в тому числі powerpoint, стало обов'язковим справою в різних процесах і сферах діяльності людей: маркетингу, дизайні, педагогіці, економіці, інженерії. Скористатися презентацією - до певної міри вже запорука успіху, так як перед усіма слухачами презентація відкриває нові вектори в розвитку думки, креативного мислення, передбачає творчий підхід до вирішення проблеми, дає поштовх до нових можливостей для навчання та творчого зростання.

При проведенні уроків в школі чи вузі презентація є гарною підмогою, як вчителю, так і учню. Програма PowerPoint, включена в офісний пакет MicrosoftOffice, є одним з найбільш потужних і простих в освоєнні коштів, для створення інтерактивних презентаційpowerpoint, що відповідають найвищим вимогам. За допомогою презентації створеної цією програмою кожен, маючи базові навички оратора, може організувати ефектне і, що важливо, ефективний супровід виступу. Так як виступати доводиться багатьом успішним і цілеспрямованим людям, тобто не малий сенс витратити достатньо часу для освоєння принципів роботи з даною програмою.