<Букет для милої мамочки 1-2 клас скачати

Букет для милої мамочки 1-2 клас
02.04.2015, 21:39
Як підготувати позакласний захід для учнів молодших класів? Такий урок повинен бути не тільки корисним, а й цікавим для непосидющих малюків. Зробити захід таким допоможе дана презентація.

Проект приурочений до 8 Березня, підходить для показу в молодшій школі. Дивитися презентацію цікаво як на індивідуальних заняттях, так і колективних.

Головна перевага проекту - інтерактивність. При складанні його використовувався технологічний прийом «Розфарбовування». Учням пропонується разом з головним героєм презентації розфарбувати вітальну листівку для мами. Для цього необхідно правильно відповідати на весняні загадки. При правильній відповіді якийсь елемент розмальовки стане кольоровим, а слайд покаже наступну загадку.

Загадки на весняну тему прості, але цікаві. Крім них, проект містить зворушливі вірші, присвячені мамі, і посилання на інтернет-ресурси, що послужили джерелами інформації.

Ще одна перевага проекту - оформлення. Яскрава і барвиста презентація доповнена анімацією, зображеннями квітів і веселих дітлахів. Такий підхід залучить в процес уроку кожного учня.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, букет, клас, милої, мамочки, Для, 1-2
Переглядів: 427 | Завантажень: 145 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.