<Комахи - шкідники поля та городу презентація скачати

Комахи - шкідники поля та городу презентація
28.07.2015, 10:46
Наука ентомологія, що вивчає світ комах, зародилася ще в глибоку давнину, коли люди навчилися користуватися результатами діяльності одних з них і намагалися боротися з іншими. Шкідники городів і полів ще тоді заважали сільському господарству і змушували придумувати способи захисту насаджень. Дана презентація пропонує до розгляду матеріали із загальними відомостями по комах-шкідників і докладними описами деяких з них:

1. Історія виникнення науки ентомології,
2. Класифікація шкідливих комах,
3. Типи пошкодження рослин комахами-шкідниками,
4. Шкідники сільськогосподарських рослин:
- Колорадський жук,
- Кров'яна попелиця,
- Саранча,
- Хрущ,
- Капустянка.
5. Методи і особливості боротьби з ними.

Текстова інформація по кожному комасі оформлена в тезовій формі або у вигляді списку з доповненням її барвистими ілюстраціями - макро-зйомкою комах у природному середовищі.

Презентація застосовна в якості опори для розгорнутого розповіді вчителя або підготувати до доповіді учня на уроці біології. Також вона може даватися для самостійного вивчення вдома або в класі - з учнівських ПК. При наявності на особистому комп'ютері вона стане джерелом довідкової інформації, необхідної при підготовці до занять.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: та, Презентації, городу, шкідники, презентація, Комахи, поля
Переглядів: 653 | Завантажень: 187 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.