<Ми малюємо овочі та фрукти - презентація скачати

Ми малюємо овочі та фрукти - презентація
26.03.2015, 11:30
Навчальний комплект, що складається з слайдовий презентації та конспекту заняття з образотворчого творчості «Ми малюємо овочі та фрукти», призначений для роботи з дітьми 6-ти - 7-ми років у дитячому садку, групі предшкольном підготовки або установі додаткової освіти. Показ дає дітям уявлення про правильне розташування малюнка на аркуші паперу, вчить передавати форму і колір, тренує зорову пам'ять.

24 слайда презентації включають декілька інформаційних блоків, що містять такі матеріали:

- Повторення знань про пори року «осінь», місяцях і днях тижня,
- Різниця овочів і фруктів і осінні роботи по збиранню врожаю,
- Використання дарів саду та городу в харчуванні,
- Послідовність зображення фруктів і овочів,
- Самостійна робота і закріплення вивченого матеріалу.

Отримання всіх нових знань і вмінь відбувається в ігровій формі: впродовж заняття хлопці відгадують загадки, спілкуються з казковими героями, знайомляться з вмістом «чудесного мішечка» і заповнюють «чарівну каструльку».

Крім основного призначення, презентація може використовуватися в індивідуальних і корекційних заняттях педагога з дітьми, а також для роботи турботливого батька зі своєю дитиною.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: фрукти, овочі, та, Ми, Презентації, презентація, Малюємо
Переглядів: 922 | Завантажень: 167 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.