<Підготовка до атестації - презентація по Педагогіці скачати

Підготовка до атестації - презентація по Педагогіці
14.03.2015, 23:46
Презентація показує роботу вчителя в підготовці до атестації на першу кваліфікаційну категорію, створену на прикладі звіту викладача дитячої спортивної школи. Показ складається з 12-ти слайдів, які містять докладну розповідь про професійну діяльність та здобутки атестується:

- Особисті дані,
- Відомості про місце роботи, величиною стажу і часу попередніх атестацій,
- Основні напрями та методики діяльності,
- Участі в змаганнях на загальноукраїнському, регіональному та обласному рівнях,
- Кращі досягнення учнів під керівництвом тренера,
- Особисті перемоги і нагороди.

Дана робота може послужити прикладом для створення подібної звітності вчителів, які готуються до атестації. Вона виконана за всіма правилами відповідності першої категорії кваліфікації: вступ, план, основні тези, ілюстрації з коментарями, висновок із зазначенням посилань на використані джерела.

Презентація використовується в навчальних цілях при проходженні курсів підвищення кваліфікації групою педагогів і для самостійної підготовки вчителя до атестаційних іспитів.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: атестації, Презентації, До, підготовка, Педагогіці, презентація, по
Переглядів: 386 | Завантажень: 166 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.