<Презентація "Abraham Lincoln" скачати

Презентація "Abraham Lincoln"
14.03.2015, 23:55
Презентація присвячена американському президентові Авраму Лінкольну. Основна її відмінність в тому, що вона виконана англійською мовою.

Проект повною мірою розкриває подробиці життя Авраама Лінкольна. Зачіпаються такі теми, як:

- Дата і місце народження;
- Родина президента;
- Отримання нею освіти;
- Парламентська діяльність;
- Громадянська війна;
- Вбивство;

Текст розбитий на маленькі блоки по 2-3 пропозиції. Пропозиції складені просто, щоб кожен учень зрозумів, про що йдеться в презентації. Завдяки легкій подачі матеріалу проект може використовувати навіть в молодшій школі, хоча буде цікавий і учням середньої. У блоках інформація про президента дана в стислому вигляді, але навіть при цьому не потребує коментарів вчителя.

Кожен слайд доповнений медійними елементами. В якості останніх виступають як картинки, так і фотографії Авраама і пам'ятника, присвяченому йому, карти з позначками, вирізки з газет. Це робить презентацію не тільки пізнавальної, але і цікавою, допомагає залучити учнів у процес навчання.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, презентація, Lincoln, Abraham
Переглядів: 342 | Завантажень: 126 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.