<Презентація "Афродіта - Богиня любові і краси" скачати

Презентація "Афродіта - Богиня любові і краси"
29.07.2015, 13:22
Афродіта, або пеннорожденная, є найпрекраснішою богинею давньогрецької міфології. Вона вважалася володаркою сім'ї та шлюбу, вічної весни і родючості. Їй підпорядковувалися люди і боги, а її зображення завжди доповнювалося символами життя - морською водою, фруктами, квітами та птахами.

Дана презентація представляє учнівський дослідницький проект, докладно описує присвячені Афродіті міфологічні відомості:

- Загальні дані про ім'я та підпорядкованих стихіях,
- Супутня атрибутика,
- Супутники Афродіти в легендах,
- Міф про її народження,
- Легенда про яблуко розбрату,
- Художні та літературні твори, присвячені Афродіті.

Крім цього, показ дає всі елементи дослідної роботи за темою - заголовки і поставлені завдання. Кадри наповнені теоретичним матеріалом, який ілюструється репродукціями картин відомих художників.

Презентація створена для перегляду на уроці історії 5-го класу при вивченні міфології стародавніх греків, але також може розглядатися на заняттях З і МХК. Самостійне знайомство дозволить розширити загальний кругозір і знання з предмета.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: краси, Афродіта, Презентації, богиня, презентація, любові
Переглядів: 443 | Завантажень: 136 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.