<Презентація "Агресія підлітків" скачати

Презентація "Агресія підлітків"
20.09.2014, 21:08
Презентація створена для перегляду педагогами, працюючими в інтернаті. Зміст мультимедійної розробки може бути адаптоване для перегляду вчителями загальноосвітніх шкіл. Демонстрація слайдів може виступати додатковим інформаційним ресурсом для проведення тематичних зібрань для батьків підлітків. Презентація познайомить глядачів з визначенням агресивності, розповість про особливості підліткового віку. Гідністю розробки є присутність на слайдах рекомендацій для дорослих, як вести себе з дитиною, у якої напад агресії. Порівняльні таблиці допоможуть сформувати у глядачів уявлення про продуктивні способи спілкування з дітьми. Перегляд матеріалу буде не тільки корисний, але і цікавий. Завдяки яскравому оформленню презентації за допомогою фотографій і тематичних малюнків, презентація виглядає більш динамічною.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Агресія, Презентації, презентація, підлітків
Переглядів: 1188 | Завантажень: 208 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.