<Презентація "Атомна енергетика" скачати

Презентація "Атомна енергетика"
19.03.2015, 11:05
Атом зберігає в собі наймогутніший з відомих на сьогоднішній день джерел енергії, саме екологічне паливо і найстрашнішу загрозу життю людства. Презентація, присвячена питанням розвитку атомної енергетики, є наочним посібником для ознайомлення учнів 9-х класів з можливостями підкорення атома в курсі фізики загальноосвітньої школи. Вона включає в себе наступні найважливіші поняття цього розділу:

- Енергетична проблема використання невідновних ресурсів,
- Вітчизняний атомний проект і його етапи,
- Атомні станції та енергоблоки в Росії - переваги і недоліки,
- Ядерна безпека та майбутнє галузі.

Крім цього, на допомогу вчителю показ містить готовий фронтальний опитування за раніше вивченим матеріалами - процеси в ядрі урану, ланцюгова реакція, принцип роботи ядерного реактора.

Показ з 20-ти слайдів дає детальну інформацію як текстового, так і ілюстративного характеру: тут ви знайдете точні описи, фото і схематичні малюнки. Сторінки презентації оформлені з максимальною докладністю і доступністю викладу матеріалу, тому посібник може використовуватися як при поясненні теми учителем, так і для самостійного вивчення.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Атомна, Енергетика, Презентації, презентація
Переглядів: 393 | Завантажень: 154 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.