<Презентація "Біологія - наука про живу природу" скачати

Презентація "Біологія - наука про живу природу"
07.11.2015, 21:21
Наука біологія, вивчає будову і життєдіяльність живих організмів, дає людям основу для захисту від хвороб, ефективного ведення сільського господарства, виробництва продуктів харчування і багато чого іншого. Біологічні знання людини досі розширюються і доповнюються новими відомостями, що допомагають вижити на планеті Земля і допомогти братам нашим меншим. При цьому допомога дає додаткові відомості, такі як правила роботи в кабінеті хімії-біології, а також завдання для відпрацювання знань учнів - поділ об'єктів на живі і неживі, відгадування загадок і ребусів про царства живої природи, також розподіл організмів по царствам. Показ проведе з дітьми физкультхвилинку, дасть вказівки для роботи з підручником і запропонує домашнє завдання.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Природу, біологія, Презентації, живу, наука, презентація, Про
Переглядів: 436 | Завантажень: 157 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1  
Живі організми зародилися на нашій планеті мільйони років тому, став відправною точкою для розвитку рослин, тварин і навіть людини. Сучасний БІОСВІТ Землі являє собою широке різноманіття видів, для дослідження яких створена ціла наука і її напрямки, присвячені кожному з живих «царств» в окремо. Знайомство з ними учнів в школі може відкриватися переглядом цієї слайдовий презентації, що дає основу для послідовного вивчення нової теми за планом. Дані на сторінках посібника надані з урахуванням дитячого сприйняття - в чіткій послідовності, без перевантаження кадрів, з великою кількістю прикладів і яскравих ілюстрацій. Деякі слайди багатошарові - містять цілі фотоальбоми з зображеннями представників фауни і флори.

Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.