<Презентація "Будова дерева" скачати

Презентація "Будова дерева"
09.03.2015, 15:30
Ця презентація включається в курс навколишнього світу початкових класів. Вона може стати наочним посібником при поясненні вчителем теми будови дерева або опорним матеріалом для розповіді учня, а також використовуватися при проведенні закріплює фронтального опитування. Тут ви знайдете:

- Віршовані рядки для швидкого запам'ятовування дітьми усної інформації,
- Схематичні малюнки всього дерева і окремо його частин крупним планом,
- Питання, що підводять учнів до самостійного розуміння розділу,
- Правильні відповіді для самоперевірки.

Сторінки показу оформлені відповідно до особливостей зорового сприйняття дітей молодшого віку: приємний для очей фон, що налаштовує на робочий лад, чітка структура викладу, яскраве виділення важливих тез та інших елементів.

Презентація може застосовуватися для самостійного вивчення теми учнями з персональних ПК, підготовки домашнього завдання, а також для інших вікових груп - наприклад, на занятті дитячого садка або в групі предшкольном підготовки.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Будова, Презентації, дерева, презентація
Переглядів: 761 | Завантажень: 205 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.