<Презентація "Будова та різноманіття лишайників" скачати

Презентація "Будова та різноманіття лишайників"
02.03.2015, 13:36
Презентація «Будова та різноманіття лишайників» стане в нагоді вчителю біології, керівнику еко-гуртка і допитливому учню. Вона складається з семи слайдів, що дозволяють глядачеві поринути у світ цих дивовижних, хоча і скромних, рослин і насичених інформацією про них. В їх зміст включені:

• Визначення,
• Класифікація,
• Описи найбільш цікавих видів,
• Особливості сусідства з іншими рослинами.

У презентації дані докладні описи різноманітних видів лишайників. Вдало підібрані барвисті ілюстрації з фотографіями ягелю, бороданя, групи накипних лишайників та інші дають повне уявлення про тему і роблять її більш запам'ятовується. Майже кожен слайд «багатошаровий» - додаткові елементи дозволяють зробити кадри більш наповненими і цікавими, а вивчення розділу біології - послідовним.

Матеріал може бути використаний як частина пояснення вчителем нової теми, як доповнення тематичної доповіді або для самостійного вивчення.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: та, Презентації, Будова, презентація, лишайників, різноманіття
Переглядів: 427 | Завантажень: 148 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.